Excel Uygulamaları

Kodla Büyü

yildizli_85

Aktif Üye
6. sınıflarda programlama öncesi Excel işliyorum. Dönem boyunca kullanabileceğim uygulamaları tek dosyada topladım. Daha önce yetişkinlere yönelik kurs verirken oluşturduğum uygulamaları dönem boyunca kullanabileceğim şekilde tek dosyada topladım. Faydalı olması ümidiyle...

Ekli dosyalar

• excel uygulamaları.rar
    33.5 KB · Görüntüleme: 1,847
Çok teşekkürler hocam, gayet detaylı güzel bir çalışma hazırlamışsınız. Buradaki bütün etkinlikler 6. sınıf seviyesine göre uygulayabiliyor musunuz? Yani anlayabiliyorlar mı?

anlıyorlar hocam hatta ben bu örneklerin daha üzerinde bir kaç örnek daha uyguluyorum gayet iyi anlıyorlar. bunu kendimi övmek için söylemiyorum benimle ilgisi yok bazı hocalarımız anlamayacağını düşünerek ön yargılı hareket ediyor. bu yüzden çocuklar boş geçiriyor bu dersi. diğer okullardan nakil gelen öğrencilere göre benim öğrencilerimin daha donanımlı olduğunu görüyorum. bunun en büyük nedeni öğretmen arkadaşların anlamayacak diye çok yüzeysel ders işlemeleri. şunu da belirteyim öyle hiç idialist bir öğretmen de değilim anlatırım uygulayın derim yapan yapar bir kaçı hariç hepsi yapıyor. ayrıca şehrin gecekondu bölgesinde kalabalık bir okuldayım

bütün excel örnekleri bu kadar güzel örneklenebilir hocam :+1: eline sağlık teşekkürler...

Geri