Işıkları sürekli yanan switch

Kodla Büyü

volkankey

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar denemediğim yol kalmadı. Biraz beyin fırtınası olsun diye derdimi paylaşmak istiyorum. Çözüm önerisi sunan olursa çok makbule geçer.

Sınıfım 2003 de kurulan Keysmart lablarından. 32 li switch geçen klimaya bakım yapıldıktan sonra ( ne alakası var emin değilim) ama elektrik hatları ile ilgili mi bir şey var çözemedim

Işıkları ya sürekli çok hızlı bir şekilde yanıp sönüyor(olağan değil, olağanda farklı ışıklar farklı zamanlarda yanıp söner ve senkron değildir) ama bu senkronize bir şekilde hepsi birden deli gibi hızlı bir şekilde yanıp sönüyor

Ya da bu hız o kadar fazla oluyor ki yanıp söndüğü nerdeyse belirsiz bir şekilde sürekli yanar gibi de olabiliyor?

Switch in bağlı olduğu 3 lü priz değişti. Switch ile bağlantılı diğer switch bağlantısı söküldü hatta switch te yaklaşık 27 tane ucu tek tek çıkardım ve taktım hiç tık yok.

Miadı mı doldu bilmiyorum switch in ama klima bakımından sonra olması elektrik hattı ile mi ilgili diye soru işareti bırakıyor bende. Dokundularsa hatlara bilmiyorum

Fikri olan var mı

Switch Fast ethernet 3132RL

Deneyeceğin yöntem tümünü çekip tek tek takıp denemek örneğin 1 pc bağla sorun var mı yoksa 2, sonra 3 devam et.

Evet çıkarması da zor ancak başka priz de denendi, yine aynı sonuç sanırım switch kendisinde bir sıkıntı var

2003 model bir switch bence artık bozulmuş. hele ki kaliteli bir marka değilse kesin bozulmuştur

teşekkürler arkadaşlar ilk aklıma gelen doğru çıktı @nur4lk hocamın da dediği gibi.

prizden söküp taktım bir daha ışıklar hiç yanmadı bakalım 32 li switch nerden bulucaz
letgodan ikinci el bakın belki biraz ucuza gelir. Ama sağlam olduğuna emin olun size bozuk ürün satmasınlar.

Geri