excelde üstbilgi

Kodla Büyü

kade38

Üye
excelde belirli bir satırı(aralığı) her sayfada kopyala yapıştır dışında nasıl gösteririm. resimdeki ilk 6 satır diğer sayfalarda da göstermek istiyorum otomatik. üstbilgiden yapamadım. yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    123.6 KB · Görüntüleme: 1,109
Merhaba hocam. Önce şunu söyleyeyim. anlatacaklarım office 2003 içindir ve yazıcıdan çıktı alırken her sayfada görünmesini istediğiniz satırlar içindir.

Dosya menüsünden sayfa yapısı tıkla. Çıkan pencerede Çalışma Sayfası sekmesini tıkla. Ordan da Üstte yinelenecek satırlar kısmından istediğiniz satırları seçip her sayfada gösterebilirsiniz. Kolay gelsin.

Sayfa yapısı - Çalışma Sayfası kısmından Üste yenilecek satırlar seçeneğinin yanındaki butona basarak diğer sayfalardan tekrar etmesini istediğiniz satırları seçebilirsiniz.
Çıktı aldığınız zaman o satırlar sayfanın başında çıkacaktır.

hocam excellde görünümden - bölmeleri doldur - üst satırı doldur

şuan bilg.da 2010 var. 2003 yüklü makinada deneyeceğim savunan adam ve ozel hocalarım. camlıca hocam sizin ki aradığım çözüm değil. bölmeleri doldur yok bölmeleri dondur var ama sadece görüntüde oluyor. ben çıktıda istiyorm

2007-2010
Sayfa Düzeni sekmesinin Sayfa Yapısı grubunda Başlıkları Yazdır'ı tıklatın.

Sayfa sekmesindeki Başlıkları yazdır altında aşağıdakilerden birini veya her ikisini de yapın:
Üstte yinelenecek satırlar kutusunda sütun etiketlerinin bulunduğu satırların başvurusunu yazın.
Solda yinelenecek sütunlar kutusunda satır etiketlerinin bulunduğu sütunların başvurusunu yazın.

Geri