Excelde makro hatası yardım..

Kodla Büyü

ayyy

Site Gezgini
Merhaba, bilgisayarımda Excel 2010 yüklü. Eski bir versiyonda hazırlanmış bir excel belgesini açtığımda ya da herhangi bir butona tıkladığımda resimdeki uyarıyı veriyor. Makro güvenliğinden "Tüm makroları etkinleştir" ve "VBA projesi nesne modeli erişimine güven" seçeneklerini seçtim yine de düzelmedi, bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.(okul idaresi düzeltmem için verdi)

Ekli dosyalar

• makro.jpg
    makro.jpg
    34.4 KB · Görüntüleme: 503
Sayın hocam, dosyaya eklenmiş bir modül gizlenmiş. Ondaki OtoOpenCloseKayit isimli bir modüldeki hatalı bir kod yüzünden bu hatayı alıyorsunuz.
Dosyayı eklerseniz bir kontrol ederiz. Daha önce modüllerin gizlendiğini görmemiştim.

yakuphan' Alıntı:
Sayın hocam, dosyaya eklenmiş bir modül gizlenmiş. Ondaki OtoOpenCloseKayit isimli bir modüldeki hatalı bir kod yüzünden bu hatayı alıyorsunuz.
Dosyayı eklerseniz bir kontrol ederiz. Daha önce modüllerin gizlendiğini görmemiştim.

hocam mail adresinizi mesaj olarak atsanız belgeyi oraya yollasam olur mu? okuldaki öğretmenlerin kişisel bilgilerinin olduğu bir belge. Tekrar teşekkürler

Geri