Etkileşimli Tahta Koruma Programı Tavsiye İstiyorum?

Kodla Büyü

schweppes1907

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar okulumuzdaki tahtalarda Atak 2.0 kurulu ama sorun çıkabiliyor ve öğrenciler tahtayı kullanıyor alternatif olarak kullandığınız memnun kaldığınız ücretsiz öneri programınız var mı (USBKey ve e-kilit gördüm ama hangisinin ne avantajı var bilemiyorum) teşekkürler

bence kullanma hocam. Sorunları kökten çözersen kıymetin bilinmiyor. Ama benim sürekli çalıştığım okul vs dersen diske yedek at yedekten yükle. Görevli olduğum bir ilkokulda öyle yaptım öğretmenlere de format atmayı gösterdim şimdilik adamlar formatörsüz idare ediyor. Çünkü her sınıfı bir öğretmen sahipleniyor. Orta ve lise de bunu yapamazsın ama yaparsan sen rahat edersin. Bi kaç defa kapın çalınır yedekten yüklersin anormal durumlarda.

Son düzenleme:
E-kilit kullanıyorum . usb ile uğraşmıyorlar. direkt telefonla açıyorlar . Usb ye virüs bulaşinca malum tahta açilmiyor . Kesinlikle E kilit. Tahtalar açık da kalmıyor. Kendiliğinden kapanıyor.süreyi siz ayarliyosunuz.

arkadaşlar ben faz1 tahtalara win11 imajı yükledim . kullandığınız koruma programı varsa win11 için buradan paylaşabilir misiniz. Teşekkürler

e kilit programında, her yeni öğretmen geldiğinde, tahtadaki öğretmen listelerinin değişmesi gerekiyordu. Bu nedenle, küçük okullarda kullanışlı olabilir. Fakat, öğretmen hareketliliğinin çok olduğu büyük okullarda zahmetli olur. Belki şimdi, bu liste ekleme işini düzeltmişlerdir.

Ben ETA 1.7 kullanıyorum ve memnunum. Fakat bunda da telefonla açma işi sıkıntılı. Tahta kablosuzda olacak, ikisi de Fatih ağında olacak. Telefon zaten Fatihten internete girmiyor. Ama Flash Disk ile kullanımı çok iyi tavsiye ederim.

Geri