excell ters düz

Kodla Büyü

toros44

Site Gezgini
arkadaşlar çalıştığım bilgisayarda excell çalışma sayfasında hani satırlar sağ tarafta adlandırılmış. sütün isimleri a-b-c- soldan başlayacağına sağdan başlamakta

valla baktım exceli kurcaladım ama böle bişey görmedim daha önce karşılaşmadım hangi sürümü bu office 2007 öncesimi

2003 sürümü. yeni atandığım okulun bilgisayarı tekrar yükledim offici aynı hatayı veriyor

r1c1 stilleri diye bir bbölüm var ama bu sıralamayı değiştirmiyor sütun adlarını 1-2-3....256 şeklinde değiştiriyor onun dışında birşey yok bulamadım gerçekten

hocam yükleme cd sini değiştiripte dene belki kurulumla alakalı birşey vardır yada sıkıntı en kötü ihtimal windowsla alakalı bir formatla halledersiniz çünkü elinizdeki cd sağlamve böyle birşey yaşamadıysanız o cd ile windows ile alakalıdır..

araçlar, seçenekler, uluslaslarası ,varsayılan yön soldan sağa yap hocam.sende sağdan sola olmuş herhalde.
sonra exceli kapat aç.

gizemkar' Alıntı:
r1c1 stilleri diye bir bbölüm var ama bu sıralamayı değiştirmiyor sütun adlarını 1-2-3....256 şeklinde değiştiriyor onun dışında birşey yok bulamadım gerçekten
bu bölüm nerde acaba...

Geri