exe uzantılı dosyayı tahtada çalıştırma

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
mrb arkadaşlar. İngilizce öğretmeni arkadaşlar ek kaynak kullanıyorlar ve kullandıkları kaynağın tahtalar için de exe uzantılı dosyası var. ben bunları kurmuştum ama müfettiş gelince idare hepsini silmemi istedi. ingilizceciler kitabı aldırdıkları için işlemek istiyorlar. ben kurmak istemiyorum. netsupportdan dolayı exe dosyası için şifre istiyor. idare şifreyi vermemi istemiyor. bu exe dosyasını farklı bir dosya gibi gösterip flashdan şifresiz çalıştırbilirmiyim.

aynı sıkıntı bizdede var hocam körfez yayınlarına ait akıllı tahta içerikleri exe olduğu için çalışttıramıyoruz

netsupport içindeki flash engellemeyi kaldır sıkıntı gider hocam . şifre vermene gerek yok böylece

dediğim şekilde herkes körfez yayınını kullanıyor , hiç bir öğretmene şifre vermeyin.....

NetSupport'u kaldırın. Ben öyle yaptım. İl koordinatörü kaldırabilirsiniz diye yazı göndermişti. Kullanımda çıkardığı bir sürü güçlük vardı zaten.

karinca_52' Alıntı:
netsupport içindeki flash engellemeyi kaldır sıkıntı gider hocam . şifre vermene gerek yok böylece
hocam o zaman tüm exe ler çalışır. bu da öğrenciler için bi fırsat olur. haberim yokken program kurabilirler. ben sadece bu dosyaya izin verebilirmiyim. ya da dosyanın uzantısını değiştirsek

uzantıyı değiştirirsen dosyayı bozarsın hocam...netsupportta sadece o exeyi güvenilir kılamıyor musun?...

nese1982' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
hocam o zaman tüm exe ler çalışır. bu da öğrenciler için bi fırsat olur. haberim yokken program kurabilirler. ben sadece bu dosyaya izin verebilirmiyim. ya da dosyanın uzantısını değiştirsek

hocam öğrenciler exe kursalar ne olacak bilgisayarda netsupportt ve deep var kapanınca silinecek

arkadaşlar bugün okulda ingilizce öğretmen arkadaş tahtada exe uzantılı dosyayı çalıştıramamış ve bir uyarı veriyor 2010 powerpoint viewer kur gibi bi hata? bu sorunu nasıl çözebilirim yada başına böyle bir olay gelen var mı?

Geri