Exper BT Lab XP Sürücüleri (Drivers)

Kodla Büyü
arkadaşlar 4shared engellendiğinden, sitede de bulamadığımdan bu exper bilgisayarların xp sürücülerini nereden bulabilirim.yardım?

gules84' Alıntı:
arkadaşlar 4shared engellendiğinden, sitede de bulamadığımdan bu exper bilgisayarların xp sürücülerini nereden bulabilirim.yardım?
aynen
telekomunikasyon yasaklamışta bilmem ne de biz burada neler çekiyoruz umrundalar mı acaba?

XP için Exper bilgisayar ses kartı

Arkadaşlar elinde Dünya Bankasının kurmuş olduğu Exper bilgisayarların ses kartı sürücüsü olan var mı? PCI Device diye geçiyor. Yalnız XP için olacak. İntelin sayfasından birkaç tane indirdim ama uymadı.Açılan diğer konulardaki linkler de çalışmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim..

exper pc de ses çıkmıyor

exper pclerde ses çıkmıyor

dyned için kulaklı takıyorum aynı anda kasadan çıkyor ama sol kulaklıktan çıkıyor driver yüklü yada ses kasadan çıkıyor kulaklıktan hiç çıkmıyor delireceğim

Re: exper pc de ses çıkmıyor

ya da ses sadece kasadan çıkyor kulaklıktan çıkmıyor
kulaklığı ana pc de deniyorum çıkıyor öğrencide çıkmıyor

Re: XP için Exper bilgisayar ses kartı

Çok teşekkür ederim.Hemen denicem.İnş olur :)

bende var hocam sene başında bende çok aramıştım sonunda bulmuştum. ama net o kadar yavaş ki iki saattir dosyayı yükleyemedi :(

Lütfen atın hocam bekliyorum.Diğer arkadaşın dediği driver olmadı maalesef :(

hocam bu sorunu çözebilen var mı? kulaklıklar ziyan mı olacak!!!

hocam bende driver yüklü olmasına ragmen yüklü ses kartı yok dedi bende realtek audio ses driver i indirip kurdum sorun çözüldü bi dene istersen...

enginozdil' Alıntı:

Engin ÖZDİL kardeşim selamlar, bana Tekstil İşverenler Sendikası Lab Bilgisayarlarının sürücüleri lazım ama 4shared ile indiremiyorum. başka bir şekilde paylaşma imkanın olur mu... teşekkürler...

benim gördüğüm 15+1 exper lablarının anakartları fujitsi markalı . fujitsinin sitesinden anakartı aratıp bütün sürücülerini bulabilirsiniz . (xp-vista-win7)

Yüklü Ses Çıkış Aygıtı Yok

Arkadaşlar exper bilgisayara hoparlör bağladım sağ alt köşede ses açılan yerde kırmızı çarpı işareti var. Yüklü ses çıkış aygıt yok diyor. Sorun ses kartında mı, driverdamı yoksa ne yapmam lazım ki hoparlorden ses çıkısı alayım?

Re: Yüklü Ses Çıkış Aygıtı Yok

Merhaba;
Aygıt yöneticisinde ses kartını görebiliyormusunuz. Sarı renkte kurulu bir şekilde.

Sarı renkte ise güncel versiyon yazılımını indirip kurun,
Hiç göremyorsanız PCI slota takılı ise söyle bir sallar bastırın, Onboard ise Bios üzerinde Audio nun enable olup olmadığına bakın.

bende de aynı sıkıntı var ,win7 kurdum öğretmen bil.na,yüklü ses çıkış aygıtı yok diyor,aygıt yöneticisinde hepsi yüklenmiş gözüküyor,ses kartının driverını da bulamıyorum bir türlü,Realtek ALC262 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI elinde olan varsa paylaşabilir mi?

bilkimya' Alıntı:
bende de aynı sıkıntı var ,win7 kurdum öğretmen bil.na,yüklü ses çıkış aygıtı yok diyor,aygıt yöneticisinde hepsi yüklenmiş gözüküyor,ses kartının driverını da bulamıyorum bir türlü,Realtek ALC262 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI elinde olan varsa paylaşabilir mi?

hocam takılı bir ses aygıtı var mı?

driverları paylaşabilecek olan yok mu windows7 kurdum ama ekran kartı ve ethernet kartlarında sıkıntı var

Hocam everst programını kurun, sürücülerin marka modellerini bu programla öğrenin, ona göre netten arayın, bu kasaların driverlerını bulmak zor gerçekten. bende çok uğraşmıştım şu an yok elimde. Ekran kartı ve diğer bir çok sürücü İNTEL'in ürünü intelin web sitesinden indirebilirsiniz.

Geri