EYLEM PLANLANIYOR GÜCÜMÜZÜ GÖSTERELİM

Kodla Büyü
bizimkiler oturma eylemi yapıyorlar hocam... ancak sıcak evlerinde yaptıkları için çokta ses getirmiyor...!!!

Valla ben üniversitede daha katılımcıydım bu tür eylemlere şimdi nasılsa kimse gelmeyecek diye sıcak evimi bırakıp gelemiyorum. Her ayak işini yapıpta gıkı çıkmayan adam gelmiyorsa onun hakkını ben mi savunacağım beter olsun diyorum artık :)

Sendika ne ise yarar su anda demlemisler caylari.
arkadasim oyle olmaz.gerekirse her hafta randevu alip goruseceksin.
Ne yapiyorsun ne olacak bu ogretmenlerin hali.gitmiyor mu basacaksin istifayi.su ogretmenlerin hepsi biraksin sendikayi bakin o zaman tiyatroyu izleyin.

bu tarz eylemler bence ülke genelinde aynı anda yapılmalı tek şehir olunca katılım az oluyor...

büyük yüce "eğitim bir sen" ve üye bilişim öğretmenlerine seslenmek gerekir ??? dersine ne zaman sahip ççıkacaksın bilişim ?

olumsuz olmayalım arkdaşlar ya.güzel bir organize olursa tabii ki de katılım olur.kendi adıma ben katılırım. daha öncede 2 kere kaltıldım :)

Hocam katılacak en yüksek bt öğretmen sayısı: 200 geri kalanların kalbi bizimle :)
Hele Ankarada hiç yapmayın, orada bt öğretmeni yok.

Kimi dersim olsun istiyor, kimi ders istemem formatörlük olsun diyor, kimi bt rehber öğretmenliği olsun diyor, kimi atanmak istiyor. İstekler bir olmayınca bir araya gelmek te mümkün olmuyor.

katılırım arkadaşlar. Bu sefer daha kalabalık olunmalı üniversiteli kardeşerlimizde buna destek vermeli, maalesef yeterince örgütlenemiyoruz.

O açılan davanın parasının belki büyük kısmı buradan giden paraydı :(

arkaşdaşlar ne kadar çok olursak sesimiz o kadar güçlü çıkar burdan herkese sesleniyorum. bakan dinçer: bilgisayar okur- yazarlığı öğreten kişiler olarak görüyor bizleri. 4 yıllık eğitimi bizler bilgisayar okur - yazarlığı için mi aldık lütfen arkadaşalar ankete katılın sendikayada gidiliyor merak etmeyin gelecekler içerisinde sendikadan arkadaşlar ve hocalar var lütfen geleceğimiz için oylayın anketiii....

Geri