EYLEM YAPALIM MI? VAR MISINIZ?

Kodla Büyü

externiades

Aktif Üye
ARKADAŞLAR, HERKESE DUYURUN EYLEM YAPACAĞIMIZI, YETERLİ SAYILARA ULAŞINCA DA EYLEM ZAMANINI VE İZİNLERİ ALMALIYIZ...

yapalım. başka türlü olmayacak. 27 şubatta bursada bölge zümre toplantıları var. arkadaşlarla biraraya gelmişken konuşabiliriz. o zmana kadar şekillendirelim buradan.

Ciddi ciddi bu işi organize edelim, lütfen.. Hepimiz çabalayalım.. Göz göre göre bizim hakkımızda çok bilinçli bir şekilde bir plan yürütüyorlar.. Adım adım uyguluyorlar.. Bu işin sonunda te-ta öğretmeni mi yapacaklar, okula bekçi mi, müstahdem mi belli değil..

yokum
hep aynı tantana
Kod:
biri: eylem yapalım
forum sakinleri: horra hadin eyleme gidiyok
eylem günü : ...... kimseler yok

Ankara'da eyleme gerek yok
herkesin yapabileceği katılabileceği tek eylem var
o da 1 gün belirleyip BT öğretmenlerinin okula gitmemesi

Olabilir, birşeyler yapalım.. Okul sitesini karatmak da güzel fikir.. Birgün değil sürekli internet siteleri kararsın, taki idarecilerimiz bizleri anlayana kadar...

kimsenin yapmayacağı şeyler üzerine konuşmayalım bence
kimse sitesini karartmayı göze almaz
ankara da gördük 200 kişiydik
ankara daki BT ciler tenezzül edip gelmediler bile
kendi aramızda birlik olamadığımız sürece
Bu tarz başlıklar BT için boşa kürek çekmek olarak kalacak

externiades' Alıntı:
Ben karartacağım şahsen, isterlerse soruşturma açsınlar, kaybedecek birşeyimiz artık yok..

Hocam 1 kişi 10 kişi 100 kişi olacak birşey değil herkesin katılıp destek vereceği birşey yapılmalı ki kamuoyu olayı gündeme alsın...
Ama bizim zümre başkası sesini çıkarsın, yapsın, ben faydalanayım düşüncesinde... Geçmiş eylemlerden bunu gördük, korkarak elimizden birşey gelmez bu şekilde haklarımızın bir bir alınmasını seyrederiz anca...

valla hocam Ankara daki arkadaşlara güvenip yola filan çıkılmaz.
Bunu belirtmek isterim.

ben sadece kendi okul sitemi kararttım, başka bişi yapmadım.. :D

herkesi yanıma bekliyorum, yalnız bırakmayın beni. yarın muhtemelen müdür yanına çağıracak beni.. Ama dönmek yok..Beni korkutamazlar, yetti artık yaaaa,, Hakkımızı alana kadar devam..

muslumdemirel' Alıntı:
BTFormator' Alıntı:
Bizim zümremiz genelde oturduğu yerden yapıyor eylemleri maalesef... :verymad:

Okul internet sitelerini bir günlüğüne karartalım. Ya da herkes aynı logoyu veya sloganı koysun.
Medyaya haber verilip yapılırsa ses getirebilir. Herkes ilindeki bt cilere haber verir. Katılım daha cok olur muhtemelen

Eylem yapmalıyız... 9 Nisan eyleminde çok katılım yoktu ve bilgisayar öğretmenlerinin durumuyla iligli çok kamuoyu oluşmamıştı. Şuan hemen hemen tüm okullarda bilgisayar öğretmenlerinin durumuyla ilgili bişeyler duyulmuş durumda. Aynı zamanda Fatih Projesinin de pilot okullarda başlatılması bence sesimizi daha iyi duyurma fırsatı veriyor. Site karartmak güzel ama eylem kadar ses getireceğini düşünmüyorum... En yakın zamanda organize olunmalı arkadaşlar...

Ben her türlü eyleme destek veririm arkadaşlar.Lafta değil diğer eylemlere katılamadım ama bundan sonra ki herkesin tepki için yaptığı her etkinliğe destek veririm.

eylem kar etmiyor arkadaşlar,kesin çözümü söyüyorum:
aramızadan bir fedai seçecez,bakanlık önünde kendini benzinle yakacak

Geri