EYLEME TOPLU KATILIM İL ORGANİZASYONLARI

Kodla Büyü

mfk

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Çeşitli illerden toplu hareket etmek isteyen arkadaşların çok birbirlerinden kopuk olduklarını fark ettiğim için bu başlığı açma ihtiyacı duydum. Toplu gidiş organizasyonlarınızı bu başlık altında duyurmanız daha verimli olacak gibi.
Ben İstanbul Pendik hareket Trenle gitmeyi düşünüyorum. Sefer saatlerini sizlerle paylaşacağım.
Ayrıca Kartal'dan bir araç tutma söz konusuymuş ama o konuda konuşmaya yetkili değilim. Kartal'dan arkadaşlar bilgi verirse daha güzel olur.
Diğer illeri de bu başlık altına bekliyorum.
Allah muvaffak etsin.

FATİH EKSPRESİ trenleri, Ankara - Haydarpaşa - Ankara arasında her gün işlerler.
HAREKET SAATLERİ :
Haydarpaşa K: 23.30 - Ankara V: 07.28
Ankara K: 23.30 - Haydarpaşa V: 07.13

ANKARA EKSPRESİ trenleri, Ankara - Haydarpaşa - Ankara arasında her gün işlerler.
HAREKET SAATLERİ :
Haydarpaşa K: 22.30 - Ankara V: 07.07
Ankara K: 22.30 - Haydarpaşa V: 07.07

ANADOLU EKSPRESİ trenleri, Ankara - Haydarpaşa - Ankara arasında her gün işlerler.
HAREKET SAATLERİ :
Haydarpaşa K: 22.00 - Ankara V: 07.00
Ankara K: 22.00 - Haydarpaşa V: 06.38

biz kartal da servis tutmayı planlıyoruz pazartesi yada salı belli olucak

teşekkürler hocam inş. 9 nisanda oradayım hakıkımızı almak için üzerime düşen herşeyi yapmak için...

istanbul / Silivri ilçesi BT öğretmenleri olarak 9 Nisanda 2011 Ankara 'da yapılacak eyleme katılacağız. Ortak isteklerde bulunmanın doğru olacağını düşünüyoruz. Birleştiğimiz hususlar:
1) Çalışma saatleri 09:00 - 15:00 olmalı
2) Görev tanımı açıkça yapılmalı. ( Rehber öğretmenlerde olduğu gibi)
3) Bilişim tenolojileri rehber öğretmenliği adı altında formatör öğretmenlik kadrosu olmalı
4) Sadece kadrosunun bulunduğu okulda çalışmalı (İş yükü, dyned, fatih projesi vb. çalışmalar dolayısıyla)

Üniversitelerin Bilişim Tekolojileri ile ilgili bölümlerinde okuyan arkadaşların da bilgilendirilmesini ve eyleme destek vermesini rica ederiz.

Gelen talepler doğrultusunda metin ve istekler net oluşturulmalıdır. Eylem ortak isteklerle daha etkili olacaktır. Hazılıklar (pankart, basın bildirisi vb.) buna göre acilen yapılmalıdır. Biz de buna göre çalışmalarımızı yapmaktayız.

istanbul avrupa yakasından var mı organize olalım...

İl il duyuru yapan arkadaşlar özelden mesajlaşıp buluşabilirler. Hadi bu sefer doğru düzgün organize olalım. Elinizi taşın altına sokun lütfen.

ilk3r' Alıntı:
govercan' Alıntı:
arkadaşlar gebze ya da kocaeli'nden gidecek olan yok mu? varsa haberleşelim..

gebze den ben varım arkadaşım. Kaç kişiyiz varmı bir sayı tahmini.

ben diğer öğretmenleri tanımadığım için buraya yazmıştım, umarım buradan görürler böylece ortak hareket edebiliriz. bildiğiniz gelecek olan arkadaşlar var mı?

ara ara şöyle bir liste yapayım dedim.
İstanbul Pendik Tren Organizasyonu mfk
İstanbul Kartal Servis Organizasyonu seldabal, eemree, butterfly.
İstanbul Silivri Organizsyonu munsal.
İstanbul Avrupa Yakası Organizasyon talebi mavi85
Kocaeli Gebze Organizasyon talebi govercan, ilk3r
İzmir organizasyon talebi sarix
Konya Organizasyon talebi ofkar
Afyon Organizasyon talebi i_ersen
Sürekli güncelleyeceğim bunu.

Ara ara başlığı canlı tutmak için mesaj atıyorum. Herkesin görmesini istiyorum.

her zaman ki gibi boşuna uğraşıyorum hissine kapıldım.

tokattan gelecek olan arkadaşlar benimle irtibata geçsin hocam.Tokat'tan kaç kişiyiz bi görelim. Tokat ve ilçelerinde görev yapan meslektaşlarım lütfen bana özelden mesaj atsınlar. Buluşalım ve konuşalım nasıl gideceğimizi. Bu husus önemli. Sadece forumu takip ederek olmuyo bu işler. Bir şekilde göstermeliyiz kendimizi,dikkat çekmeliyiz.

mfk' Alıntı:
her zaman ki gibi boşuna uğraşıyorum hissine kapıldım.

Boşuna uğraşmıyorsunuz hocam. Ben Kütahya dan katılmayı düşünüyorum. 3 kişiyiz ancak başka katılmak isteyenler varsa lütfen irtibata geçelim. Tren ile Ankara' ya gitmek niyetindeyiz. Saat 7.30 da Kütahya'dan binip Eskişehir aktarmalı Ankaraya gideceğiz inşallah.

daha önceden belirttiğim gibi arkadaş bulabilirsem kayseriden kendi aracımla gidecem 4 bay arıyorum özelden görüşelim

Arkadaşlar kalabalık sınıflarda sınıfların ikiye bölünmesi konusuna da değinilirse güzel olur... 43-45 kişilik sınıflarda bilişim teknolojileri dersini işlemek gerçekten çok zor oluyor.... Hatta ders bile işlenmiyor.. Eğer bu konu üzerinde de durulursa çok iyi olur..

izmirden hiç kimse gelmeyi düşünmüyomu
ben tek başıma mı geleceğim acaba??????????

Ankara'da MEB'in önüne geldiğimde bir 200 kişi görsem sevinçten ağlayacağım. Kendinize saygınız varsa artık bu işi ciddiye alın. 3 nisan bugün. Eğitim Öğretim yılı bitmek üzere. Kendi okulumda herkes benim seneye norm fazlası olacağımı biliyor ve ne olacağını soruyor. Ben bunun cevabını alamadığım sürece bunu 17 yıllık öğrenim ve 6 yıllık öğretim hayatıma hakaret sayacağım. Kendinize gelin ve size hak ettiğiniz değeri vermeyenlere, sizi ciddiye almayanlara kim olduğunuzu gösterin.

İstanbul Pendik Tren Organizasyonu mfk
İstanbul Kartal Servis Organizasyonu seldabal, eemree, butterfly.
İstanbul Silivri Organizsyonu munsal.
İstanbul Avrupa Yakası Organizasyon talebi mavi85
Kocaeli Gebze Organizasyon talebi govercan, ilk3r
İzmir organizasyon talebi sarix
Konya Organizasyon talebi ofkar
Afyon Organizasyon talebi i_ersen
Kayseri organizasyon talebi azizerkut
Kütahya organizasyon talebi myıldırım
Tokat organizasyon talebi pythagorean

adanadan gelen yokmu arkadaşlar ?cok mu uzak ya gezmiş olursunuz bigün evde oturacagınıza eyleme gidelim duyan yokmu yaw :) servis tutak dedik ögretmen 15 kişi olalaım tüm benzini ben çekerim yeterki su sayı 15 olsun ,,,adanadan gelen kişileri bi göreyim ...ya o kadar mail attım adana btcilere ses seda yok anlaşılan şu ki 1 ) öpretmen camiası pinti kardeşim varya adım gibi eminim cogu yol parasına kıyamadıgından gelmiyor..yol harcıragı alacak olsa 1000 kişi gider kanınızı biliyom. özel durumu olanlar yada gelemicek durumda olanlar hariç 2 ) ankara ve yakın iller ilgi göstersin lütfen yoksa " " " pintisayar öğretmenleri " " " pardon bilgisayar öğretmenleri şehir dışından gelemiyolar ayıp valla ayıp ...

Geri