Eylül dönemi il dışı tercih yapacaklar

Kodla Büyü
Çok iyi okullar açmışlar sagolsunlar. Geçin bakalım dalganızı oynayın umutlarımızla ahirette soracağım bunların hesabını. Bana yapılan haksızlıkları zorunlu hizmet affını hepsini tek tek soracağım.

Izmir merkezde okullar acilirken diger illerde merkezde neden okul yok. Anlamakta zorlaniyorum dogrusu

20170908_175032.jpg
Arkadaslar mavi seritle isaretledigim kosul tam olarak neyi iceriyor bilgisi olan var mi? Okulumun adi degisti ama turu degismedi yani yine ortaokul. Bu durumda tayin isteyebilirmiyim? Bir de bu kosulda 3 yil sarti yok degil mi.

Izmir merkezde okullar acilirken diger illerde merkezde neden okul yok. Anlamakta zorlaniyorum dogrusu

Göstermelik açılan bir il dışı daha, maalesef.
geçen senede Eylül döneminde buna benzer birşey olmuştu,

Ağustos özür atamasından sonra bu kadar yer mi ? kaldı
Yok insan umutlanıyor, beklenti içine giriyor, sonuç hayal kırıklığı.

Eş durumu tayinleri bitti eşimin tayini çıktı. Başka kurumda çalışıyor. İl dışı tayine baktım ılgın da açık yok. Ne yapacağiz şaşırdik:( Dilekçe falan mı versek işe yarar mı, bilgisi olan varsa acil yazsın lütfen..

Bu atamadan sonra il disi ozur grubuda acilmasi gerekli. Yoksa magduriyetlik yasanir. Tercih yapma konusunda kararsizim. Benim tayinim cikar ozur grubu yapilmazsa sikinti olabilir

bu tercihlerden sonra özür grubu yapacaklar mı. aksi takdirde il dışını sadece özür grubundan yer bulamayanlar için mi

kısır döngüye girdik bence arka arkaya sürekli tayin açılmalı

Arkadaş lar fen liselerinde Bilgisayar bilimi dersi zorunlu oldu norm açıldı fakat tayin isteyemiyoriz? Daha önce fen lisesinde çalış madigimiz için.peki bu liselere kim tayin isteye bilecek

Arkadaşlar ,

ANKARA - SİNCAN - OSMAN ÜNYAZICI ORTAOKULU hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Geri