Eylül Mazerete Bağlı Ek Atama Sonuçları

Kodla Büyü
4900 Öğretmenin Atandığı Okullar da Açıklandı (Özür Grubu Atamaları) 4900 Öğretmenin Atandığı Okullar da Açıklandı. Eylül Mazerete Bağlı Ek Atama Sonuçları MEB Tarafından Açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı bugün yaptığı açıklamada, özür grubundan ataması yapılmayan 4900 öğretmenin atamalarının yapıldığını ve kararnamelerin yarın illere gönderileceğini açıklamıştı.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.kamuajans.com/egitim-per...a-aciklandi-ozur-grubu-atamalari-h514848.html

Kamuajans

Milli Eğitim Bakanlığı bugün yaptığı açıklamada, özür grubundan ataması yapılmayan 4900 öğretmenin atamalarının yapıldığını ve kararnamelerin yarın illere gönderileceğini açıklamıştı. Bakanlıktan konuyla ilgili yeni bir duyuru yapıldı ve 4900 öğretmenin atandığı okullar da açıklandı. Atamaların genel olarak ilçe milli eğitim müdürlüğüne yapıldığını Mebpersonel.com olarak tespit ettik. Yani MEB öğretmenleri ilçe emrine vermiş oldu.

Ben atanmisim yeni öğrendim . Kura ile ilçe milli eğitim müdürlüğü ne atandiniz yazıyor. Ne zaman ilişik kesebiliriz bilen var mi

Bu özür grubu ilici ve ildisi tayine kadar halletmemiz mantıklı değilmi . Nasıl olcak acaba

Geri