F Klavye Panosu

Kodla Büyü

ssedef

Site Gezgini
Panomuzu büyük emeklerle tamamladık.

Ekli dosyalar

• IMG-20170309-WA0004.jpg
    IMG-20170309-WA0004.jpg
    58.1 KB · Görüntüleme: 1,135
Emeğinize sağlık güzel olmuş hocam ancak bir şey merak ediyorum artık her yerde Q klavye kullanılıyor neden F yaptınız pclerin klavyesi de F sanırım ?

2017 sonuna kadar bütün devlet kurumlarında f klavyekullanılacak. bu ders benim branş derslerimden. 1943 yılından beri var f klavye 49 yıl boyunca olimpiyat birincisi ülkemizden çıktı. zabıt katipliği sınavına girenlerin 2/3 ü q klavyeden 1/3 ü f klavyeden giriyor kazananların 4/5 i f klavyeden girenler. bu istatistik bile neden f klavye olması gerektiğini gösteriyor.

bizim Laboratuvarın klavyeler Q. Ancak F Klavye zorunlu olan.nasilsa ilerde hepsi F olacak emek boşa gitmesin dedik

Sayın hocam, öncelikle ellerinize sağlık, emeğiniz için teşekkürler. Çalışmayı nasıl yaptığınızı anlatabilirseniz seviniriz. Mümkünse yapım aşamalarını adım adım yazabilirseniz iyi olur.
Resimden siyah karton üzerine kağıda çıktı alınıp, yapıştırılmış gibi anlaşılıyor. Farklı bir şekilde yaptıysanız, anlatabilir misiniz?

önce 14 e 14 iki karton kestim içerisine sünger yapıştırdım ve onu renkli kağıtla kapadım. üzerine de siyah renkte harflerin çıktısını alıp yapıştırdım hocam. fotolarını da atabilirim

Yapım aşamasının resimleri varsa ve eklerseniz sevinirim.
Siyah olan zemini nasıl yaptınız? Sanırım önceki mesajınızda bahsettiğiniz tuşları nasıl yaptığınızdı.

fotoğraflarla yapım aşaması

Ekli dosyalar

• 20170310_082014.jpg
    20170310_082014.jpg
    336 KB · Görüntüleme: 693
Hocam HA Rİ KA :alkis: :alkis:
Ellerinize sağlık

Geri