FACEBOOK ŞİFREM DEĞİŞTİRİLMİŞ.

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar FACEBOOK ŞİFREM DEĞİŞTİRİLMİŞ. tekrar nasıl kurtarabilirm. Başıan böyel bir olay gelen var mı varsa sorununu çözebildi mi. çözebildiyse yardımcı olabilir mi?

mutlaka biliyorsundur ama şifremi unuttum yönergelerini izlesen bir sonuca varırsın belki...bir bt ciye de bu denmez ama başka yol yok.telefon doğrulaması vs oluyor...eskisi gibi değil artık

Facebook için kullandığınız mailiniz uzun süredir aktif değilse basit bir yöntemle önce maili ele geçirip sonra fb hesabını ele geçirebiliyorlar....

Facebook aslında bu konuda çok önlem almış durumda. Numara ekleme, kodmatik, güvenlik arkadaşları ekleme, hesabınızı yedekleme. Bunların yanında mail adresinizi de korumaya alırsanız başınız çok ağrımaz.

Re: Ynt: FACEBOOK ŞİFREM DEĞİŞTİRİLMİŞ.

Check to rest-hack the best

Vaziyeti değildir:mrgreen:
Ben mail kullanmama olayı olduğunu düşünüyorum.Uzun süre posta kutusuna giriş yapılmadığında haklı olarak, başka birisi maili alabiliyor.
Ben aynı isim, soyisim olan mail adresimi 2 kere aldım. Kullanılmayan mailler 3 yıl sonra isteyene veriliyor.
Ama face ile işim yok, yani kimseye dokunmuş olamam. Ben masum yani:grin:

2 gün önce benimde başıma geldi. Farklı bir e posta adresiyle facebook hesabı açmıştım. 1,5 yıldır da hesabı dondurmuştum. Hesabınız tekrar aktif hale geldi diye mail geldi. Hemen şifreyi değiştirdim, nasıl oldu onu da anlamadım.

Geri