Facebook BTR Grubunda Hakaret !!

Kodla Büyü

sevjtabe

Site Gezgini
Selam arkadaşlar. Sinirle ve hızlıca telefondan yazıyorum. Her türlü yazım yanlışımı mazur görün. Facebooktaki Bilisim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri grubunda kendini bilmez bir saygisiz ogretmenler ile ilgili agiza alinmayacak seyler yaziyor. Lutfen sikayet edelim. Ben de altina yorum yazdigim icin bana da bir güzel saydırdı. Sessiz kalmayalim. Yapacagimiz tek sey sanirim sikayet etmek. Baska seyler akliniza gelirse lutfen paylasalim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-06-07-11-45-25.png
    Screenshot_2016-06-07-11-45-25.png
    146.2 KB · Görüntüleme: 1,358
  • Screenshot_2016-06-07-11-45-48.png
    Screenshot_2016-06-07-11-45-48.png
    120.8 KB · Görüntüleme: 1,357
bu grubun admini kim acaba grupları açıp açıp ilgilenmiyorlar sonunda böyle oluyor

Türkiyede milyonlarca böyle tip var. Hepsini kafaya takarsanız yandınız.

savcılığa başvurabilirsiniz. bir şey çıkmasa bile en azından ifadeye çağrılır ve bir daha bu şekilde dangalakça yazmadan önce iki defa düşünür.

Evet bu tiplerden oldukça var ve evet arkadaşımız savcılığa başvurabilir ama bu durum sadece onunla ilgili değil diye düşünüyorum. Acaba bu durumdan rahatsızlık duyan herkesin online olarak şikayet oluşturabileceği bir platform biliyormusunuz? Aklıma BİMER geliyor ama henüz bakamadım.

Benim şu an tek yaptığım facebooktan şikayet etmek oldu. Ama bunun hiç bir anlamı yok biliyorum. Savcılık tabi ki bir olasılık. Aklına başka bir şey gelen varsa yazsın lütfen. Bimer konusunu da araştıracağım. Teşekkürler

sevjtabe' Alıntı:
İşte böyle düşündüğümüz için de gittikçe artıyorlar !!
hayır cezası olmadığı için artıyorlar. facabooka şikayet etmişsiniz zaten. var mı başka yapılabilecek bir durum yok. savcılığa şikayet edip üstüne gidecek misin? hayır. bilişim öğretmenisiniz ve bilişimle ilgili suçlarla ilgili yapılacakları zaten biliyorsunuz. peki siz ne yaptınız. insanlar uğraşsın diye foruma başlık açtınız. sebep çünkü siz uğraşmak istemiyorsunuz.

o yüzden bu tür insanlar çokca var. kafayı takmayın

Sayın her_dem ; beni tanimadan hakkimda bu kadar yorum yapmaniz çok hoş. Ben burda birbirimizle polemiğe girelim diye yazmadım. Hepimize gelen bir hakaret var ortada. Neler yapabileceğimi tabi ki biliyorum. Ama akıl akıldan üstündür dedim sadece. Bu tür tartışmalara girecek en son insanlardanımdır emin olun. İronik yorumunuz için tesekkur ederim.

sayın hocam ben sizin hakkınızda yorum yazmadım. yaptığınız şeyin hakkında yorum yazdım. sizin benim yorumuma yaptığınız gibi.

dengesizin biri yorum yapmış sizde kafaya takmışsınız. bunlardan binlerce milyonlarcası var. ne yapacağız malın biri yorum yazdı diye mahkemelerle mi uğraşacaksın. tabii ki hayır. çünkü bitmez. o yüzden bunları kafaya takmaya değmez. benim dediğim buydu. duyarsızlaşmak değil. bence bu tiplere verilecek en güzel cevap adam yerine koymamak. görmezden gelmek. siz görmezden gelseydiniz bizde görmezden gelirdik. olay bu.

güzel bir söz var. kızdığın şeyin ne olduğunu düşün ve ona kızmaya değer mi diye sorgula. değmiyorsa neden kızalım. kendimizi üzelim.

her_dem' Alıntı:
dengesizin biri yorum yapmış sizde kafaya takmışsınız. bunlardan binlerce milyonlarcası var. ne yapacağız malın biri yorum yazdı diye mahkemelerle mi uğraşacaksın. tabii ki hayır. çünkü bitmez. o yüzden bunları kafaya takmaya değmez. benim dediğim buydu. duyarsızlaşmak değil. bence bu tiplere verilecek en güzel cevap adam yerine koymamak. görmezden gelmek. siz görmezden gelseydiniz bizde görmezden gelirdik. olay bu.

güzel bir söz var. kızdığın şeyin ne olduğunu düşün ve ona kızmaya değer mi diye sorgula. değmiyorsa neden kızalım. kendimizi üzelim.

:+1:

bunun gibi bir itten ancak enik çıkar. biz bir eniği nasıl insana çevirelim. yaratılışın kanununa aykırı...

Haklısınız hepiniz aslında. Kılını kıpırdatmaya dahi değmez aslında bu insalar. Ama hırs yaptırdı bana. Birşeyler yapmalıyım diyorum. Tutamıyorum icimdeki asiyi :)

Bir Türk Atasözü der ki "Her havlayan ite kemik atarsan, kemik biter it bitmez."

Tahsin Yılmaz
Bilgiişlem Uzmanı ve İşletme Yönetimi Danışmanı
Telefon: +90 534 481 3752
https://bilgitoplumu.wordpress.com/tahsin-yilmaz/

tahsinyilmaz@yahoo.com
tahsinyilmaz@gundemmedyam.com

Beykoz

Dinamik Keşfü’z-zünun Merkezi kurucu müzakereci, Türkiye Bilgileşim Ajansı Derneği kurucu müzakereci, Türkiye Bilişim Moderasyonu A.Ş. kurucu müzakereci,
Türkiye Bilgi Rafinerileri A.Ş. kurucu müzakereci,
Türkiye Bilişim Sanayi Odası kurucu müzakereci, Türkiye Bilgiişlem Uzmanları Odası kurucu müzakereci, Türkiye Teknoloji Sendikasyonu A.Ş. kurucu müzakereci

Tahsin bey siz nasil alakasiz mekanlarda hakkinizi savunmaya calisiyorsaniz ben de kendime yapilan hakaret icin hakkimi savunuyorum. Benim kim oldugumu nasil bir ogretmen oldugumu bilmeden saygisizca yorumlar yapamazsiniz. Tek hak arama ayricaligi sizde yok. Birseye cok sinirlenmissiniz belli. Bunun hakkini arama mekani ne o yazdiginiz yer ne de hak arama yontemi kufurler savurmak degildir. Saygiya davet ediyorum sizi.

Geri