Facebook Durum Beğendirme

Kodla Büyü

Miy33

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda en popüler uygulama olan bu durum beğendirme hilesini düşündüm de biz neden yapamayalım. Daha önce hacker oldugum halde hemde.
Bilen varsa bilgisini paylasmak isterse ya burdan ya da facebook tan olabilir.
Yakup Demirezen.
Yardımlarınız için teşekkürler <3

Alakası yok hocam kendi profilimde deniyorum baskalarının yaptıgı begendirme uygulamasını bazıları çalısıyor bazıları ise abone kasmak için kullanılıyor. Önceden çalısan hergun kullandıgım uygulamalar vardı kapandı. Ve kimse durumlarımı beğenmediği içinde durum paylasmak istemiyorum :S

benim anlamadığım beğenince ne oluyor.1000 kişi beğendi diyelim facebook paramı veriyor kişi başına...

En son aylar önce birşeyler paylaştım,fotograflarım,duvarım vs kapalı Facebookta günde en fazla 30 dk geçiriyorum.kimin umrunda durum beğendirme:)

Konuyu saptırmayın arkadaslar yardım edecek varsa etsin etmicek olan boş yere karıştırmasın ortalığı.

Öyle deme hbasdereli kardeşim benim gibileri takip edenler çok insan paylasması gerekiyor

facebookta beğenmeli yarışmalar var, en çok like alan ödül kazanıyo vs. bunu onun için sormuş olabilir misin sen? :D

arkadaş sayfa veya grup kişi sayısını artırabilmek amacıyla soruyor sanırım.

Geri