facebook geçici kilitlenme sorunu

Kodla Büyü

turapt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşım, etiketlendiği videoya tıklayınca ben dahil bütün arkadaşlarına etiketlenmiş oldukları bağlantı göndermiş farkında olmadan. daha nerelere tıkladı bilmiyorum ama girişten sonra face bir iki aşama geçiyor 24 saatliğine kilitleniyor. aynı bilgisayarda ben açıyorum hesabımı sorun yok. yani onun kişisel sayfasında sıkıntı var. çerezleri sildim, combofix ve hijackthis ile tarattım. pc de bi eklenti var mı diye sorun devam ediyor. yine bir günlüğüne kilitlendi. forumşarı araştırdım pek bi çözüm önerisi göremedim. yardımcı olursanız seviniriz..

Giriş yapar yapmaz veriler gelmeden sayfayı durdurun ardından uygulamalarıma tıklayın muhtemelen fark etmeden sürü ile uygulamaya kaydolmuştur hem uygulamaları kaldırın hemde engelleyin.

hasari' Alıntı:
Giriş yapar yapmaz veriler gelmeden sayfayı durdurun ardından uygulamalarıma tıklayın muhtemelen fark etmeden sürü ile uygulamaya kaydolmuştur hem uygulamaları kaldırın hemde engelleyin.
artık yarın akşam deneriz hocam, inş olur. ben de face takılıyorum ama hiç oyun uygulama işim olmaz, sordu kalakaldım. dediklerimi yaptım, anlaşılan bilmediğimiz yönü çok bu paylaşım sitesinin.. teşekkürler tekrar deneyeyim 24 saat sonra..

Geri