facebook hacklenmesi

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ya arkadaşlar bu aralar birçok kişinin facesi hackleniyor. bugün bi kız öğrencim geldi facebookunu hacklemişler ve ağza alınmayacak şeyler yazmışlar. mailden kurtaralım dedim maili değiştirmişler. telefondan doğrulama kodu alalım dedim onuda değiştirmişler. işin içinden çıkamadım. nasıl kurtarırırz o hesabı. ya da kapattırırız??? çocuk hüngür hüngür ağlıyor

geri alma yolları güvenlik sorusu hotmaile şifre yollama 3 resimdeki kişiyi bilme başka bildiğim şok sanırsam..

arkadaşlar vasıtasıyla kurtarma da hiç bir şekilde ulaşamıyorsan (soru, mail, herşey kayıpsa) son aşamada arkadaşlarından verdiği 3 sayfada her birinden birer kişi seçeceksin. onlara xxxx adlı kişinin yardımına ihtiyacı var diye msg gidecek onlara o msgde bir kod iletilecek ve sen de o kodları toplayıp facebook a gireceksin. sonra 24 saat güvenlik önlemiyle giriş yapılamayacak. 24 saat sonra tekrar gel diyecek. 24 saat sonra işlem tamam:)

yeni bir mail adresi isteyecek bundan sonra giriş o adres ile yapılacak. kendi mailinizi girmeyin

Geri