Facebook hesabınızı silmek sizi mutlu edebilir!

Kodla Büyü

metafor

Site Admin
Yönetici
Stanford Üniversitesinden ilginç araştırma sonucu: Facebook hesabınızı silmek, sizi mutlu edebilir! Geçtiğimiz yıldan bu yana yaşadığı bir yığın skandala rağmen, Facebook hala dünya genelinde etkin olarak kullanılmakta. 1 milyarı aşkın üye, günde ortalama 1 saatini Facebook ile harcıyor. Ancak üniversitenin yaklaşık 3000...

Konuya ait detaylar BBNET Portal da yayınlanmıştır.

mesleğimin ilk yılı 2006 da kurmuştum...baktım ki hiç amacına uygun kullanılmıyor(anladınız siz onu) , kapattım, rahatım...ihtiyacını sadece robotik projeler, etwinning konusunda duyuyorum. o işimi de eşimin az kullanılmış facebook undan hallediyorum...mis

Ben de silmedim ama kullanıyorum da diyemem. Son yıllarda iyice etkinliğimi azalttım. Ayda 5-10 dk ancak bakıyorum o da lazım olursa.

Ben silmedim. Birkaç eğitimle ilgili grup, keşfettim, onlara takılıyorum, bayağı bir faydasını gördüm.
Son birkaç aydır da twitter kullanmaya başladım, onda da eğitimle alakalı 5-10 kişi/kurumu takip ediyorum, onlardan da bayağı bir şey öğrendim.
Instagram'da da birkaç aydır birkaç kişiyi takip ediyorum, onlar da keyif ve ilham verebiliyorlar.
Velhasıl kelam sizi mutsuz ediyorsa, silmek sizi mutlu edebilir; faydalı yönlerden kullanırsanız da size bir şeyler katabilir.

Bir zamanlar facebook ve instagramı aktif olarak kullanıyordum ancak ikisini de kapattım ve şimdi sadece twitter kullanıyorum. Hem kitap okumaya ve başka işlerimi halletmeye daha fazla vaktim kalıyor.

şu faydalı gruplar ve sayfalar olmasa ben de tamamen sileceğim ama gerçekten çok faydalandığım yerler var.

Geri