Facebook Nüfus cüzdanı ile geri alabilen var mı?

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yav arkadaşlar geçen birinin facebook'unu kendisi alırsın alamazsın davasına bi iddaa ile facebook'unu kırdım fakat hesap 2. boş mail adresine geçerken nüfus cüzdanı fot. istedi yani o tarz belgeler ama arkadaş'a söyledim o belgeyi gönder tekrar hesabı senin maile alayım dedim ama ne o aldığım boş maile ne de kişinin kendi mailine hesabı nüfus cüzdanı fotokopisi göndermemize rağmen geri alamadık ve hesap nerdeyse 1 aydır kilitli duruyor hep aynı sayfa açıyoruz hesabını doğrula gibisinde nüfus cüzdanı vs. istiyor yüklüyoruz taranmış resmini ama bir türlü hesabı açamadık.

hocam facebook neden n. cüzdanı istesin ki. üye olurken n. bilgilerini istemiyor ki doğrulamada onları istesin. Bence biriside sizi keklemiş:))

hocam sakın yapmayın facebook un sahibi şu anda mafyadaymış gibi söylentiler var belki doğrudur yenisini açın

arkadaşlar, facebook resmi bir kurum mu ki, nüfus cüzdan fotokopisi gönderiyorsunuz. yapmayın böyle şeyler. arkadaşın dediği gibi yeni bir hesap açın bitsin.

hocam hesabınızı çaldıklarında face yönetimi sizden zaten istiyor nüfus cüzdanı fotokopisini ama gönderen biliyorumda hesabını geri alanı görmedim :) nüfus cüzdanınızın fotokopisini göndersenizde tc seri numara gibi bilgilerinizi kapatıp gönderin

nüfus cüzdanı fotokopisini neye güvenerek yolladınız anlayamadım hocam. O belgeyle adınıza kredi bile çıkarılabilir. Hiç göndermeseniz daha mantıklıydı.

biri beni keklemiyor arkadaşlar neyse bana benim derdimden anlayacak arkadaş yok :) anlaşılan hacking ile uğraşan olmamış.

Geri