Facebook Profil isimlerine TC koyuyoruz !

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
EMU1.png

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Bu klavye kahramanlığı... Halk sanaldan çıkıp sokağa çıkmadığı sürece hiçbişey değişmez. Eminim bu bile bu oyunu planlayanların gaz operasyonu...

Sokağa çıkmaya korkan halk durup patlamasın diye güzel bulunsun bir psikolojik harp ayağı... Yok öyle bişey TC'yi isteyen Ankaraya gidecek sesini çıkaracak...

Siz anlamıyorsun ya da tek tıkla devletin kurtulacağı ümidine mi kapıldınız onu anlayamadım.
Dostum bu bir çığın ilk kar tanesi gibidir. Neyin peşindesiniz?

Senin böyle düşünmene şeytanın sana sağından yanaşması diyebiliriz dostum.
Bu ilk tepkimizi olsun birşeylerin yolunda gitmediğinin göstergesi olsun eğer daha da ileri gidilirse sokağa ineceğimizin göstergesi olsun.
Sosyal medyada artık günümüzün kabul gören bir iletişim aracı öyle değil mi?

Birde değişen sadece Türkiye Cumhuriyeti değildir ilk 3 maddedir. 1 Maddeye kadar inip diğer iki maddeyi değiştirirler halk güzelce kazandım sanır. İlk 3 maddenin değişmesi, değiştirilmesi mümkün değildir ve bu facebooktan değil sokaktan haykırılmalıdır. Nedir bu 3 madde;

MADDE 1: Türkiye Devleti bir cumhuriyettir.
MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
MADDE 3: Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçe'dir.
Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı "İstiklal Marşı"dır. Başkenti Ankara'dır.

MADDE 4. – Anayasanın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

Bu sadece TC'ye indirilmemelidir. + TC pkklının dilidir. Türkiye Cumhuriyetidir o! Gerçekten psikolojik bir harp yaşanıyor ve vatansever halk buna inanıyor ve bu yolla bişey yaptığını sanıp kendini kandırıyor...

bu dediklerinde haklısın ama kaldırılan şuanlık TC ifadesi Eğer birgün Allah o günü göstermesin Türkiye Cumhuriyetini komple kaldırıyoruz derlerse o zaman bütün dengeler değişir o zaman neler olur ben bile bilemem sokaklarda.

bugun Tc yi kaldıran yarın bayragı değiştirelim der.. andımız kaldırdılar yarın istiklal marsına gerek yok derler...

gidişat kotu de nasıl uyur bu kadar insan onu anllamam

s_kajmeran' Alıntı:
500bin-1 milyon terörist toplanıyor bölücü mesajına bizler facebooktan eylem yapıyoruz.
sana göre bütün doğu-güneydoğu terörist o zaman? evvela bu düşünceni değiştir yoksa senin yetiştirdiğin öğrenciden hayır gelmez...
üstelik senin gibi bir milliyetçi onlarla beraber aynı toprakla rda yaşıyor onların da verdiği vergiyle maaş alıyor
onların da sahibi olduğu gıda-ulaşım-sağlık-iletişim ürünlerini rahat rahat kullanıyor...

s_kajmeran' Alıntı:
Bu klavye kahramanlığı... Halk sanaldan çıkıp sokağa çıkmadığı sürece hiçbişey değişmez. Eminim bu bile bu oyunu planlayanların gaz operasyonu...

Sokağa çıkmaya korkan halk durup patlamasın diye güzel bulunsun bir psikolojik harp ayağı... Yok öyle bişey TC'yi isteyen Ankaraya gidecek sesini çıkaracak...
katılıyorum hocam size :alkis:

Sosyal medya yaygaralarına hemen neden atlarsınız anlamam. önce bir durun bir araştırın altında ne var hemen atlıyorsunuz. Bir sürü photoshoplu resim düştü nete bu haberlerden sonra...

tepki çok olunca ne olacak yauv TC yazınca vatan mı kurtuluyor.. O zaman herkes adının başına HZ. yazsın cennete gitsin...

kaybil' Alıntı:
tepki çok olunca ne olacak yauv TC yazınca vatan mı kurtuluyor.. O zaman herkes adının başına HZ. yazsın cennete gitsin...

aklınız erse idi gözlerinizi acardınız.... bu kadar safmısınız anlamadımki... andımız kalktı. milli bayramlar kalktı...Türkiye Cumhuriyeti kalkıyor...

yakında bayrak değişsin diyecekler... en azından bazıları mal mal oturup hala koyun gibi güdülmediğini bir şeylere tepkisini oyle yada boyle koyun olmadığını göstermeye calısıyor...

cyln' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:
500bin-1 milyon terörist toplanıyor bölücü mesajına bizler facebooktan eylem yapıyoruz.
sana göre bütün doğu-güneydoğu terörist o zaman? evvela bu düşünceni değiştir yoksa senin yetiştirdiğin öğrenciden hayır gelmez...
üstelik senin gibi bir milliyetçi onlarla beraber aynı toprakla rda yaşıyor onların da verdiği vergiyle maaş alıyor
onların da sahibi olduğu gıda-ulaşım-sağlık-iletişim ürünlerini rahat rahat kullanıyor...
O meydanda eline o itin posteri, bebek katili örgütün paçavrasını alanlar bölücü hocam... Hocam ben maaşımında, yetiştirdiğim öğrenciminde hakkını veriyorum işinize bakın siz...

theghost83' Alıntı:
kaybil' Alıntı:

aklınız erse idi gözlerinizi acardınız.... bu kadar safmısınız anlamadımki... andımız kalktı. milli bayramlar kalktı...Türkiye Cumhuriyeti kalkıyor...

yakında bayrak değişsin diyecekler... en azından bazıları mal mal oturup hala koyun gibi güdülmediğini bir şeylere tepkisini oyle yada boyle koyun olmadığını göstermeye calısıyor...

öncelikle işaretli kelimelerini sana iade ediyorum ve birbirine p*ç diyen bikaçtane adamım sazan avı dediği bir klavye eylemine atlayan sana aynaya bakmanı tavsiye ediyorum.. Sen İdealin için çıkıp sokağa kapı kapı dolaşıp insanları ikna etmedikçe konuşma..
Halk eskisi gibi uyumuyor sen devam et ayakta uyumaya..
Dün gece isminin başına tc yazıpta galatasarayın başarısına söven insanlarıda görünce vatan sevgisinin sözde kaldığını daha da iyi anladım..

Arkadaş ülkede devletin elinde hiç bir milli sermaye kalmayıncaya kadar sattılar. Çıt çıkmadı.. Neyin milliyetçiliğidir anlamadım... Kendi verginle oluşturlan fabrikalar vs vs. hiç pahasına satıldı sesin çıkmadı... şimdi çıkmışsın tepki veriyosun.. Milli sermayesi olmayan bir devlette milliyetçilik olamaz...

kaybil' Alıntı:
theghost83' Alıntı:
kaybil' Alıntı:

öncelikle işaretli kelimelerini sana iade ediyorum ve birbirine p*ç diyen bikaçtane adamım sazan avı dediği bir klavye eylemine atlayan sana aynaya bakmanı tavsiye ediyorum.. Sen İdealin için çıkıp sokağa kapı kapı dolaşıp insanları ikna etmedikçe konuşma..
Dün gece isminin başına tc yazıpta galatasarayın başarısına söven insanlarıda görünce vatan sevgisinin sözde kaldığını daha da iyi anladım..

o kelimeleri sana yollamadığım için iade edemeesiin de. sana yollasaydım da zaten bizde verilen mal geri de alınmaz...

ayrıca öyle yada böyle susup şak şakçılık ve yalakalık yapmadan insanlar klavye basında da olsa bie şeyler yapmaya calısılıyorlar.. biz BT öğretmenleri hakkımıza her defasında sokaga cıkarakmı aradık.. yoksa sanal ortamdaki gruplar ve toplu eposta.. veya iletişim araçlarıylamı..

nitekim teknoloji çağının gerekleri yapılıyor.

aynı zamanda o dediğini sazan avı hikayesindede bir kac kendi bilmez kedi olalaı bir fare tuttu misali bilmeden iyi bir iş basardı tabi gerçekten onlar ise... çünkü reklamın iyi si kotu su olmaz..
sitede o dedikleri yazıları yok ta...

ayrıca TC koydu diye kimse sazan olmaz... TC. kaldırılması olayı gerçek iken.. sen hala yok kaldırılmıyor diyorsan sazan kim biraz düşün... gir saglık bakanlığı sitesine sonraada meb e gir kıyasla...

yavas yavas tek tek yoluyorlar tüylerinizi... çıplak tavuk gibi kalınca uyanacak millet..3 5 tv den 4 5 yandası izleyip o yok bu yok o sğper bu sğper demek yerine biraz arastıralım bakalım neler oluyor... (sözlerim genel... her şeyi üstünüze alınmayın.. haa cuk oturan varsa, size beleş.)

theghost83' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
theghost83' Alıntı:
kaybil' Alıntı:

o kelimeleri sana yollamadığım için iade edemeesiin de. sana yollasaydım da zaten bizde verilen mal geri de alınmaz...

ayrıca öyle yada böyle susup şak şakçılık ve yalakalık yapmadan insanlar klavye basında da olsa bie şeyler yapmaya calısılıyorlar.. biz BT öğretmenleri hakkımıza her defasında sokaga cıkarakmı aradık.. yoksa sanal ortamdaki gruplar ve toplu eposta.. veya iletişim araçlarıylamı..

aynı zamanda o dediğini sazan avı hikayesindede bir kac kendi bilmez kedi olalaı bir fare tuttu misali bilmeden iyi bir iş basardı tabi gerçekten onlar ise... çünkü reklamın iyi si kotu su olmaz..

ayrıca TC koydu diye kimse sazan olmaz... TC. kaldırılması olayı gerçek iken.. sen hala yok kaldırılmıyor diyorsan sazan kim biraz düşün... gir saglık bakanlığı sitesine sonraada meb e gir kıyasla...

yavas yavas tek tek yoluyorlar tüylerinizi... çıplak tavuk gibi kalınca uyanacak millet..3 5 tv den 4 5 yandası izleyip o yok bu yok o sğper bu sğper demek yerine biraz arastıralım bakalım neler oluyor... (sözlerim genel... her şeyi üstünüze alınmayın.. haa cuk oturan varsa, size beleş.)

aklını seveyim senin iyi kıvırıyorsun senle uğraşamam canım by

millet ne kadar çok geyik malzemesi buluyor arkadaş anlamadım gitti... o kadar iş güç içerisinde çok düşünüyorlar mı yoksa ne kullanıyorlar bize de söylense de bizde aynı şeyi kullansak... ismin başına ekle TC yi sen evde kahveni yudumlarken rahat rahat... millet milyonları sokağa döküyor bizimkiler de isim değişikliği için uğraşıyor. Hey Allah'ım...

metex1234' Alıntı:
Arkadaş ülkede devletin elinde hiç bir milli sermaye kalmayıncaya kadar sattılar. Çıt çıkmadı.. Neyin milliyetçiliğidir anlamadım... Kendi verginle oluşturlan fabrikalar vs vs. hiç pahasına satıldı sesin çıkmadı... şimdi çıkmışsın tepki veriyosun.. Milli sermayesi olmayan bir devlette milliyetçilik olamaz...

:+1: :alkis:

kaybil' Alıntı:
theghost83' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
theghost83' Alıntı:
kaybil' Alıntı:

aklını seveyim senin iyi kıvırıyorsun senle uğraşamam canım by

bende senin aklını sevebilsem ne güzel olurdu... bu arada bana kıvırıyor diyosan..bizi yönetenlere ne diyorsundur acaba...

Geri