Facebook ve Twitter a girebilen var mı?

Kodla Büyü

boteakif

Süper Üye
Süper Üye
Yine ülkemizde üzücü bir patlama olayı ve yine sosyal medya ulaşılamaz durumda. Ya da ben açamıyorum? :?

saldırıdan dolayı facebook ve twitera erişim yasağı geldi hocam

olayları engelleyecekse toptan interneti, elektriği, suyu, gazı kessinler. ben razıyım. ama neye faydası oluyor anlamıyorum. tv'lere yayın yasağı, internete sansür. eee sonuç????

ölü sayısı 27 deniyor ama 138 den bahsedenler var
kardeşlerim var orada
burası çok mu güvenli o da meçhul, çoluğumuz çocuğumuz var
ben çok korkuyorum artık arkadaşlar
Sonumuz ne olacak ???

**melike**' Alıntı:
ölü sayısı 27 deniyor ama 138 den bahsedenler var
kardeşlerim var orada
burası çok mu güvenli o da meçhul, çoluğumuz çocuğumuz var
ben çok korkuyorum artık arkadaşlar
Sonumuz ne olacak ???

haber kaynağını yazarmısın

Eğer ülkemde bu sıkıntıları çözecek se komple interneti kapasinlar...

Barış gelecek diyen akiller vardı, habur da barış elçisi gibi karsilananlar, Nevruz da 10 emri devlet desteği ile pacavralar altında sunulanlar, megri megri aglayanlar, askerin istihbarat birimini kapatanlar, en gizli odalara girip pkk ve diğer örgütlerdeki devlet elemanlarını afiş edenler. Ve bunları demokrasi diye alkislayanlar...
Nereler...

Not: Siyaset algılayıp laf edeceklere peşinen söylüyorum, siyasitinize s.karım. Hep haklı olmayın yeter Azıcık susun!

Her patlamada yayın yasağı koyan devlet büyüklerimiz nedense Kilis'te düşen roketi canlı yayınla veriyorlar. Hem de TRT'den... http://bit.ly/1TGzZ6u

Yani demem o ki: "Hem laik hem müslüman olunmaaaaaaaaaaz!"

Bir gram hakkim varsa haram olsun gerçi sözde müslümanlara bu koymaz. Kafalarına göre kılıf uydururlar.

, Fırat kenarında bir oğlak kaybolsa (yahut bir kurt bir koyunu kapsa) korkarım ki kıyamet gününde onun bile hesabı Ömer'den sorulur!

Dun teror orgutuyle kol kola gezenler, teroristlerle mutabakat yapanlar teroristleri dagdan sehirlere indirenler bu gun yine milliyetci oldular.
Hepinizin elinde sehitlerinlerin kani var.

akp terörü bitirmeyi bırakın daha çok güçlenmesini sağlar. geçmişte apo ile mektuplaşan osloda pazarlık yapan haburda halay çeken akp nin kendisidir. çözüm sürecinde pkk ya taviz veren onların şehirle yerleşmesini sağlayan her türlü kaçakçılık, kamuda kadrolaşma ve belediyler sayesinde şehirleri mesken ettiyse bu akp suçudur. 6 bin lisede okuyan çocuk dağa çıkarıldı ve buna güz yumulduysa bu akp nin eseridir.
terörist terörö yapar, akp de milli bilinç olmadığı için ülkeden çok kendisini düşünür. ne iş yansın ne kebap ama bunları bu hale getiren seçmedir. akp yi seçip başımıza getiren bu milletin kendisidir. şimdi ısrarla oy veren bu seçmene ne kadar teşekkür etsek azdır. o kadar ölen ve şehit olan insanlarımız bu siyasi politiklardan dolayıdır. sandığı şimdi alıp başınıza çalın. bir gün de üç kuruşluk dünya menfaatiniz için değil ülke menfaati için oy verin.

Geri