facebookun güvenliği sıkmaya başladı

Kodla Büyü

yvzakblt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Ne zaman yönetici eklemeye çalışsam hesabım kilitleniyor. Her neyse az önce web sitemin profiline gelen istekler 5000 i geçtiği için sayfaya çevirmeye karar verdim. Daha doğrusu böyle bir uygulama olduğunu bilmiyordum araştırınca sayfaya çevirmeye karar verdim. Facebook beni 48 saat bekletti ve sorunsuz bir biçimde profili sayfaya çevirdim. Oluşan yeni sayfanın hiç yöneticisi olmadığı için kendimi yönetici olarak eklemeye çalıştığımda hesabım yine kilitlendi.
Hesabın geçici olarak kilitlendi.
Hesabınız yakınlarda kontrol ettiğiniz Sayfalardan birine yeni yöneticiler eklemek ve/veya Sayfalardan birindeki yöneticileri yöneticilikten çıkarmak için kullanıldı. Hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için, lütfen Devam'a tıklayın.
Hatasını aldım. Devam'a tıklayınca bana 6 kişinin fotoğraflarını gösterip tanımamı istiyor. Sayfayı beğenenlerin(yani daha önceki profildeki arkadaşların) çoğunu tanımadığım için hep yanlış sonuçlanıyor. Üstelik etiketlenen fotoğrafları soruyor bana, bu çok saçma değilmi? Adam kendini dağa taşa etiketlemiş bana bu kim diyor :)
Başka bir seçenekte sunmuyor bana?

Ne yapacağım var mı bilgisi olan?

Geri