FAR CRY 4 Çıkmış

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Far Cry 4 çıkmış arkadaşlar bilginiz olsun. Far Cry3 oyunu çok iyiydi bu muhtemelen çok daha güzeldir tavsiye ederim. :)

Far Cry 4, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur.
Hikaye:
Oyun, Himalayalar'da bulunan Kyrat adlı hayali bir ülkede, kendisini kral ilan eden despot bir adama karşı verilen mücadeleyi konu alacak. Ajay Ghale, annesinin son arzusunu yerine getirmek için Kyrat'a gider ve burada kendisini, diktatör Pagan Min'in baskıcı yönetimine karşı verilen sivil savaşın tam ortasında bulur.

Ekli dosyalar

• farcry.png
    farcry.png
    357 KB · Görüntüleme: 1,158
kesin buda DX 11 destekli ekran kartı ister şimdi.
Ekan kartını değiştirmek şart oldu artık.
aramızda Asus R7 240 kullanıcısı varmı, nasıl bir kart sizce???

xapex' Alıntı:
kesin buda DX 11 destekli ekran kartı ister şimdi.
Ekan kartını değiştirmek şart oldu artık.
aramızda Asus R7 240 kullanıcısı varmı, nasıl bir kart sizce???

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (64-Sadece!)

İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 or 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM)

DirectX: Version 11

Sabit Disk: 30 GB Boş Alan

aynenbadi' Alıntı:
far cry3 oyununun hiç bir serisini oynamadım,denesek mi acep
En sevdiğim oyundur ama sen beğenmeyebilirsin önce oynanış videolarından bir kaçını izle sonra oyna bence.
Kazandıklarınla karakteri geliştirebiliyor ve dükkanlardan yeni silahlar eşyalar alabiliyorsun. Grafikleri çok iyi ve oyunda nereyse aradığın her şey var. :)

AMD Radeon HD3870 (512 MB VRAM) < AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM) olduğuna göre ekran kartı şart :oops:
DX 11 destekli Asus R7 240 gibi f/p ürünü varmı başka önerebileceğiniz arkadaşlar

xapex' Alıntı:
AMD Radeon HD3870 (512 MB VRAM) < AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM) olduğuna göre ekran kartı şart :oops:
DX 11 destekli Asus R7 240 gibi f/p ürünü varmı başka önerebileceğiniz arkadaşlar
Fiyatı bana uygun geldi özellikleri de fena değil.
aynenbadi' Alıntı:
http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=270898.0
bunu indirdim deniyicem bakalım,oynayan var mı aceba nasıl?
Yok hocam oynamadık ama eğer sniper tarzı bir şey arıyorsan Sniper Ghost Warrior 2 Special Edition oyunu da güzel.

Geri