Far Cry 4 Hata Veriyor!!

Kodla Büyü

myesil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Act 2 'nin sonunda hapishaneden aşağı inerek kaçtıktan sonra taş kıran adamlarla başlayan bölüme geldim. Daha doğrusu ekte gönderdiğim Savegame oradan başlıyor. Sessizce aşağı doğru iniyorum. Adamları hakladıktan sonra kuleden silah ve cephane alıyorum. Diğer adamları da hakladıktan sonra dağın aşağısına doğru yürüyorsun. Kar fırtınası başlıyor. Video geliyor. Bu aşamada belli belirsiz bir kar canavarı var.

O esnada oyun hata verip kapanıyor. Sizden ricam eğer oyunun bundan sonrasını oynayabilen varsa ekte gönderdiğim save dosyasını kendi bilgisayarında çalışırıp, belirttiğim bölümü geçerek kaydedip, dosyayı tekrar geri göndermesidir. Uplay'den takip ettiğim kadarıyla şimdilik başka bir çözüm yok gibi.

Profile dosyalarının yolu

Ekli dosyalar

• Profile.rar
    35.7 KB · Görüntüleme: 18
Update 4 ve 5 çıktı bu güncellemeleri yaptın mı hocam? Ben skidrow sürümünü kullanıyorum bu sebeple işlem yapamadım.

hasari' Alıntı:
Update 4 ve 5 çıktı bu güncellemeleri yaptın mı hocam? Ben skidrow sürümünü kullanıyorum bu sebeple işlem yapamadım.

Güncellemeleri Update değilde v1.3 v 1.4 ve 1.5 olarak indirdim. Ama bu sefer de başka bir hata oldu. Daha önceden Skill kısmında etkinleştirdiğim çoğu özellik tekrar pasif durumda.

Bu güncelleştirmeleri sırasıyla mı kurmamız gerekir ?
Yani v1.3 kurmadan direk v1.5 kurabilirmiyim ?

Ben direk v.1.5 kurdum çalıştı sorun vermedi. ama şuanda yanılmıyorsam 1.6 çıktı.Gerçi ben bitirdim...

myesil' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Güncellemeleri Update değilde v1.3 v 1.4 ve 1.5 olarak indirdim. Ama bu sefer de başka bir hata oldu. Daha önceden Skill kısmında etkinleştirdiğim çoğu özellik tekrar pasif durumda.

Bu güncelleştirmeleri sırasıyla mı kurmamız gerekir ?
Yani v1.3 kurmadan direk v1.5 kurabilirmiyim ?
Mesaj gözümden kaçmış özür. Direk son update kurabilirsin.

Geri