Fare Katliamı ve Bilişim Panomuz :)

Kodla Büyü

suatozt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yaklaşık 4-5 yıldır biriktirilen öğrencilerin katlettiği fareler işe yarasın dedik. Tabi bilişim panosunun da diğer panolardan farklı olması gerekiyodu. eli işlerinden çok anlamasamda öğrencilerin yardımıyla fareleri öğrencilerin her zaman görebileceği bir ibret vesikası haline dönüştürdük :))

Ekli dosyalar

• DSC03792.jpg
    DSC03792.jpg
    127.7 KB · Görüntüleme: 4,243
güzel olmuş hocam. bende disketlerden farklı çalışmalar düşünüyorum.

Güzel olmuş elinize sağlık.Bizde eski klavye tuşlarını çıkartıp "bilişim panosu" başlığını tuşları kullanarak oluşturmuştuk.

Çok güzel olmuş Dostumı :) :alkis:

ben de cdleri ikiye kesip panoya böyle çerçeve yapmıştım, Müdürle tartışınca 2 aydır sapasağlam duran pano birden kaldırılmış..
Hizmetliye sordum hocam yerlerdeydi ben aldım mırın kırın... etti...
Bu panoyu görünce kendi yuaşadığım talihsizlik geldi aklıma, iç çektim... :shock:

_miracle_' Alıntı:

ben de cdleri ikiye kesip panoya böyle çerçeve yapmıştım, Müdürle tartışınca 2 aydır sapasağlam duran pano birden kaldırılmış..
Bu panoyu görünce kendi yuaşadığım talihsizlik geldi aklıma, iç çektim... :shock:

Bu sefer de DVD den yap hafız. Onu da kaldırırsa mahallenin bebelerini toplar gelirim :D

suatozt' Alıntı:
_miracle_' Alıntı:

Bu panoyu görünce kendi yuaşadığım talihsizlik geldi aklıma, iç çektim...

Bu sefer de DVD den yap hafız. Onu da kaldırırsa mahallenin bebelerini toplar gelirim :D

:++: bozuk klavyeleri de toplayın gelin valla, alışkınız klavye kırmaya biliyosun

bu da benim bilgisayar ekranı dev panom...

Ekli dosyalar

• CIMG3097 (1077 x 807).jpg
    CIMG3097 (1077 x 807).jpg
    134.6 KB · Görüntüleme: 1,235
  • CIMG3098 (1077 x 807).jpg
    CIMG3098 (1077 x 807).jpg
    170.9 KB · Görüntüleme: 1,235
  • CIMG3157 (1077 x 807).jpg
    CIMG3157 (1077 x 807).jpg
    162.2 KB · Görüntüleme: 1,235
Geri