FATİH PROJESİNİN LİDERİ OKUL FORMATÖRÜDÜR

Kodla Büyü
-Yaşasın
-Kim yaşasın?
-Ömrü olan.
Şak! Şak! Şak!

M.Akif

Kim yazmış, neye dayanarak yazmış, bu tür soruların cevapları biliniyor mu.
Bende sunu hazırlarım. Başlığına da "FATİH PROJESİNİN KRALI OKUL FORMATÖRÜDÜR" yazarım ama yazmakla olmuyor.
Bu başlıktaki görüş büyük ihtimal İlçe Milli Eğitim ın dışına çıkmayan bir görüş Yani Bakanlıktaki birilerinin bu görüşte olmadıklarını çok iyi biliyoruz. O yüzden arkadaşların da dediği gibi Bilişimcilere verilen bir ara gazdır bu.

FETİH 1453...sinemalarda. "FORMATÖR BİZANSIN SONU" VOLUME 2. HA HA HA :-1:

Bu bir öngörü, proje ile ilgisi-bilgisi olanlar böyle düşünüyorsa gerçekleşmesi de muhtemeldir. Özellikle projenin uygulamasını gören eğiticilerde bu kanaat varsa bakanlıktakiler de eninde sonunda bunu görecekler. Buna sanki kendimizde inanmıyormuş gibi mesaj yazmaya gerek yok.

Olsak olsak lideri değil AMELE'si olur, proje hüsranla sonuçlanınca da ilk çarmıha gerilecek biz oluruz... Ahanda buraya yazıyorum... :verymad:

netame' Alıntı:
Bu bir öngörü, proje ile ilgisi-bilgisi olanlar böyle düşünüyorsa gerçekleşmesi de muhtemeldir. Özellikle projenin uygulamasını gören eğiticilerde bu kanaat varsa bakanlıktakiler de eninde sonunda bunu görecekler. Buna sanki kendimizde inanmıyormuş gibi mesaj yazmaya gerek yok.
Açıkcası ben inanmıyorum. Lider olunca okullardaki bize olan -oturmuş- bakış açısı değişecek mi? İşte bundan hiç ümidim yok.

Geçen sene bütün okul müdürlerini toplamışlardı bizim ilde Fatih projesi ile ilgili olarak. Bizim müdüre sormuştum (o da bt dersinin zorunlu olmamasına şaşıyordu) ne yaptınız diye, böyle böyle Fatih projesini anlattılar, bilgisayar dersleri zorunlu olacakmış vs. işte. Hani ne oldu? Hiçbir şey. Ebitefoların bazıları BT öğretmenlerinin tepkisini azaltmak için kendi fikirlerini de katarak böyle söylüyorlar sanırım, umarım yanılıyorumdur.

Geri