fatih ağına bağlantı

Kodla Büyü

assent87

Üye
fatih ağına kablolu bağlanırken kablosuz bağlanmıyor bu sorun sistem odasından halledilecek bir sorun mu yoksa türk telekom mu yapacak?

Sınıflarda ET'lerin üstünde duvarda asılı olan ağ cihazında sorun olabilir.. Onları kontrol edebilirsiniz..

bizlik bir durum değil sanırım son zamanlardaki elektrik kesintileri yüzünden ip dağıtılamıyor ve bu da sıkıntı oluşturuyor.
doğrudan servisi çağırıp başında durmak lazım ne yapıyor ne ediyor diye

Bağlanırsınız. Sınıflarda AP ler var wifi de Fatih olarak gözüküyor. O ağa bağlanırsınız. Bağlandığınız cihaz otomatik ip olarak ayarlanmış olacak. wifi şifresini de biliyorsanız tabi.

Gayriresmi derken. Sınıflardaki o AP leri biz bağlanalım diye koydular. cep telefonu ile de bilgisayar ile de bağlanıyoruz.

Gayriresmi derken. Sınıflardaki o AP leri biz bağlanalım diye koydular. cep telefonu ile de bilgisayar ile de bağlanıyoruz.

Ben şahsi cihazlardan bağlanmak izinli değil diye biliyorum. Şayet öyle olsaydı fatih projesi kablosuz şifresi el altından paylaşılmazdı.

Ben şahsi cihazlardan bağlanmak izinli değil diye biliyorum. Şayet öyle olsaydı fatih projesi kablosuz şifresi el altından paylaşılmazdı.
hocam pek te el altından sayılmaz. oldukça deşifre edilmiş durumda.
eğer telefon ya da bilgisayardan bağlanılmasın istenseydi ona da bi engel koyarlardı

Geri