fatih akıllı tahta 2.Faz ebaadmin şifresi değişmiş...

Kodla Büyü
Ben de istiyorum. İnternette dolaşan şifre açmıyor. Tahtada program çalıştırmak istediğimizde devreye giriyor ve izin vermiyor. kurum kodu 868240 PAGEV MTAL

Benim de EBAAdmin şifresi değişmiş. Tahtaları ilk kurduğumda bütün yönetici şifrelerini kendi belirlediğim bir şifre yapmıştım. EBAAdmin buna rağmen değişmiş açamadım. Ama diğer yönetici kullanıcısı Meb-SbsTd-User değişmemiş. Onunla açıp yeniden EBAAdmin e şifre verdim. Sorunum halloldu. Yani bir daha böyle bir sorun yaşamamak için siz de bütün yönetici kullanıcılarının şifrelerini kendiniz belirleyin.

varsa bende alayım arkadaslar ne kordinatörler biliyor ne vestelciler biliyor kim biliyor bu sifreyi

bazı akıllı tahtalarda çalışıyor bazılarında çalışmıyor eski şifre güncelleme de gelmedi internet de yok nasıl böyle oluyor anlamıyorum.

Arkadaşları, admin hesaplarının parolalarının uzaktan birileri tarafından değişmesinden öte sanırsam Admin hesaplarının süreleri dolmuştur. Çünkü MEB den böyle bir açıklama yok. Faz 2 Güncel Kurumsal Windows 10 imajda bu sorun halledildi.

Son düzenleme:
Geri