Fatih akıllı tahta administrator şifresi neydi?

Kodla Büyü
Okulunuzun resmi mail adresini yazın

kıymetli hocalarım; foruma her üye olanın öğretmen olmayabileceğini ve başka amaçlar için bilgi isteyebileceklerini unutmayalım. özellikle okullarımıza ait resmi işler ile ilgili bilgileri rastgele paylaşmayalım. gerekirse okullarımızda kullanılan kurum eposta hesaplarını kullanın ve hatta gerekirse kurumsal telefon numaraları üzerinden iletişime geçip kontrol ederek bilgi paylaşalım. duyarlı hocalarıma ayrıca teşekkür ederim.

Tahtamıza virus girdi ve okulumuzda pc hocası eksik ögretmenlerimizden biri ne danistim ve bulabiliyosan bul dedi ondan bende yardim istiyorum kotu bi amacim yok

Hocam bu işlerden anlamıyorum tam bu şekilde ögrenebileceğimi düsündüm teknolojiden fazla anlamam zaten şifreyi hocamiza vereceğim başka bir amacim yok bu siteyi bildiğim için hocama yarın veririm dedim ve söz verdim eğer bhrda yardım bulamiyacaksam nerden alabilirim bu şifreyi yazabilirmisiniz

Ginede teşekkürler hocam ozaman yeni pc hocasi atanana kadar tahta kullanamicaz hocam eğer sifreyi atacaksanız özele bakıyorum

Hocam ben okulda tahtaya program kuramıyorum diğerlerinde kuruluyor nedeni nedir ?
Sosyal hocasıyım fazla anlamıyorum okulumuzda bilişim hocası eksiği var benim ögrencim size ulasmis ama vermemissiniz sifreyi öyle dedi hocam ama pek anlamiyorum nedeni nedir

Hocam ben okulda tahtaya program kuramıyorum diğerlerinde kuruluyor nedeni nedir ?
Sosyal hocasıyım fazla anlamıyorum okulumuzda bilişim hocası eksiği var benim ögrencim size ulasmis ama vermemissiniz sifreyi öyle dedi hocam ama pek anlamiyorum nedeni nedir
hocam veremiyolarmış ilçe deki okullardan istiyecekmişiz yarın bakarız hocam iyi günler hocam bide yazılıları okudunuzmu ?

Administrator kullanıcısı için MEB tarafından belirlenen bir şifre yok, arkadaşlar. Zaten Administrator hesabı varsayılan olarak kapalı (devredışı) konumda gelir. Sizin o hesabı başka bir Yönetici hesap kullanarak devreye almanız gerekir.

Geri