Fatih fotokobi makinesi Kyocera ağdan yazdırma ayarları

Kodla Büyü
Benim sorumu bilen yok mu? Şifresiz çıktı nasıl alabiliriz? Klasik yazıcılar gibi yazdır dediğimizde çıktı alacagız.

Aygıtlar ve yazıcılar - yazcıya sağ tık - yazıcı özellikleri - aygıt ayarları - yönetici - iş hesaplama - kutucuktaki işareti kaldır
Hocam bu ayarı yaptın mı?

Aygıtlar ve yazıcılar - yazcıya sağ tık - yazıcı özellikleri - aygıt ayarları - yönetici - iş hesaplama - kutucuktaki işareti kaldır
Hocam bu ayarı yaptın mı?
Evet yapılı. Yazıcının menu ayarlarından işimiz yok deil mi?
Hocam dediğiniz sekilde olması lazım değil mi? Siz hiç denediniz mi?

Evet yapılı. Yazıcının menu ayarlarından işimiz yok deil mi?
Hocam dediğiniz sekilde olması lazım değil mi? Siz hiç denediniz mi?
Hocam yazıcıdan da bi ayar yapmak lazım: Fotokopi makinasında sağ en üstte sistem menüsü/sayaç diye bi tuş var; ona basıp çıkan menüde kullanıcı oturum açma/iş hesaplama diye bi seçenek var oraya girip iş hesaplamayı iptal etmen gerek

sayın hocalarım okuldaki diğer bilgisayarlardan ağdan yazıcıya çıktı yolluyor ama bt sınıfından yollayamıyorum sorun ne olabilir?

Hocam yazıcıdan da bi ayar yapmak lazım: Fotokopi makinasında sağ en üstte sistem menüsü/sayaç diye bi tuş var; ona basıp çıkan menüde kullanıcı oturum açma/iş hesaplama diye bi seçenek var oraya girip iş hesaplamayı iptal etmen gerek
Sistem menusu sayac butonuna tıklıyorum. . Sonra kullanıcı adı/ iş bölümüne tıkladıgımda kullanıcı adıyla şifre istiyor. Geçemiyorum o bölümü.
Bilgisayarda ayrıca yönetici bölümünden iş hesabı tıkını kaldırdım.

Bu kyocera yazıcıda RJ45 portu bulamadım ben siz nasıl ağ yazıcısı olarak tanıttınız?

Geri