Fatih projesi 1. faz access pointler

Kodla Büyü

axax23

Site Gezgini
Arkadaşlar görev yaptığım okul 1. faz kapsamında. Access pointlerde yeşil ışık yanıp sönüyor. Bağlantı yok sanırım. Ancak bazı 1. faz okullarında access pointlerde mavi ışık yanıyor ve fatih ağına bağlantı sağlanıyor. Bu durum neden kaynaklanıyor. Arıza varsa nereye bildirmeliyim.

Alt Yapı Arıza (İnnova)
444 45 64
212-2864402
helpdesk@innova.com.tr

Hocam harita 3'e bölünmüş durumda biz LOT1 olarak adlandırılan gruptayız. Bizim altyapı işlerimizi alan firma bu. Sizin de büyük ihtimal aynıdır. Buradan bilgi alabilir yada arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

hocam bizde de aynı sorun var yeşil yanıp sönüyor normal miymiş. birde hocam tabletler bağlanıyor mu sizde

bizim okulda internet bağlanıyor bir problem yok ara sıra mavi ara sıra yeşil ışık yanıyor

444 7 555 ' i ara hocam. Bende de benzer sıkıntı oldu. Çözdüler..

eğer ap ye bağlantı varsa mavi yanıyor sürekli
bağlantı yoksa sürekli yeşil yanıyor
eğer eşil yanıp sönüyorsa sıkıntı var demektir.

bende bir ap yanıp sönüyordu çağrı merkezini aradım vestele arıza kaydı bıraktılar.
vestelden gelen adam abi biz anlamayız ondan dedi gitti...

bende arıza kaydı oluşturdum sürekli yeşil yanıp sönmesi access pointlerin aktifleştirmesinin yapılmamasından olduğunu söylediler.
idareye söyledim başvuru da bulunmamışlar.şimdi başvuru yaptım. ayrıca eba ya girmiyor diye arıza kaydı bıraktım bakalım sonuç ne olacak

emelos' Alıntı:
bende arıza kaydı oluşturdum sürekli yeşil yanıp sönmesi access pointlerin aktifleştirmesinin yapılmamasından olduğunu söylediler.
idareye söyledim başvuru da bulunmamışlar.şimdi başvuru yaptım. ayrıca eba ya girmiyor diye arıza kaydı bıraktım bakalım sonuç ne olacak

nereye bıraktınız arıza kaydını benim a.p lerde yeşil yanıp sönüyor 444 lü hattı defalarca arama rağmen aynı şekilde devam ediyor

Bizde o sorun elektrikler kesildiğinde oluyor elektrik kesildikten 30 dk ka kadar mavi ışık yanarken güç azlığı yuzunden yeşil ışık yanıyor ve kendi kendine kapanıyor cihaz

murathan21' Alıntı:
emelos' Alıntı:

nereye bıraktınız arıza kaydını benim a.p lerde yeşil yanıp sönüyor 444 lü hattı defalarca arama rağmen aynı şekilde devam ediyor

hocam 444 7 555 numarayı aradım ilgilendiler özellikle fatih bağlantısı olup olmadığını yani tabletler giriş yapıp yapmadığını sordular bende 3-4 tablette denemiştim bağlanmıyor dedim arıza kaydı açtılar sonra tekrar aradılar beni teyit ettiler bakalım ne zaman gelirler burdan haber veririm :roll:

bizde kaç zaman geçti AP ler ve altyapı kurulalı.
bi fiber açamadılar.
halbuki sistem odasından santrale kadar fiber döşenmiş durumda.
sonlandırma yapacaklar...
ah innova ah..

Geri