Fatih Projesi Arızalı Access Point

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
BT sınıfındaki Masaüstü Pcleri Tenda marka Wireless Ağ Adaptörü ile Access Pointe Kablosuz bağladık. (Sınıfı yeni Bt sınıfı yaptık)
1 hafta önce sorunsuz çalışıyordu 16+1 Pc vardı hepsi bağlıydı gayette hızlıydı.
Fakat pazartesi gününden bu yana Sınıftaki Access Point 2 pc harici bağlantıya izin vermiyor. Kablosuz Adaptörleri sınıftaki "f@tih" internetini görmüyor.
Ağ adaptörlerini diğer sınıflarda laptoplarda denedim sorunsuz Access Pointlere bağlanıyor.
BT sınıfındaki Access Pointe laptop, akıllı telefon getirip bağlanabiliyorum hızlı bir şekilde.
BT sınıfına başka sınıftan Access Point getirip taktığımda Ağ adaptörleri gayet hızlı bağlanıyor.
Sorunu anlamış değilim.
Ankara sınırlandırmadık diğer access pointi (Latop, Akıllı telefon bağlanıyor),
Ağ adaptörleride başka sınıflarda çalışıyor (onlarda da sıkıntı yok.)
yaa işin içinden çıkamadık şuanlık BT sınıfındaki Access Pointi başkasıyla değiştirerek en azından bağlantı denedik oluyor.
Lakin bu bizim işimiz değil.
Access Pointi nasıl ne yapıp ederim ki yeniden kurup veya varsa arızası tamir ettirip veya değiştirebiliriz
Fatih cihazlarının garantisi nasıldır?
Sentim sorun ankara diyor ankara ben sınırlamadım diyor.
Daha yeni kurduyduk ne oldu anlamadım.

Arkadaslar access points arıza no biliyor musunuz?
faz 1 ise kesin kabul yapıldıysa zaten garantisi bitti, faz 2 ise bende de sorun var, arızalı değil access point hiç yok bazı sınıflarda ve tabi ilçe, il hepsine haber vermeme rağmen ne muhattap var, ne ilgilenen, konuyla ilgili çok ısrarcı olunca da faz 3 ihalesinde bu problemler çözülecek diyorlar, iş bitiyor :)

Geri