Fatih Projesi BTR okuldaki görevlerini neler?

Kodla Büyü

nalang5

Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar ben tarih branşından bir arkadaşınızım 2 dönemdir BTR görevi yapıyorum en iyi şekilde hakkıyla da yapmaya çalışıyorum işten kaçmıyorum ancak birçok idareci sanki hiçbir iş yapmıyormuşuz gibi bir tutum içinde görevleri istedikleri gibi yorumluyorlar( bizimkiler) geçen dönem bu göreve başladım 15 saat kendi branşımda derse giriyorum kalan sürede btr görevi yapıyorum 1 ekimde görevlendirmeler geldi ancak seminer döneminden itibaren ilgilenmem gereken işlerle ilgilendim kurulda daha yazım gelmeden aklınıza gelecek her olayda bilgisayar nedeniyle görevlendirildim ki benim başvuru yapmamı özellikle okul idaresi istedi ancak tutum beni çok rahatsız ediyor ki bu dönem stratejik plan için mebbis bilgileri okulda fotoğraf çekimi Eba kurs kayıtları öğretmenlere kurs listelerinin verilmesi için bana yönlendirme yapıldı iki haftadır tahtalardan başka herşeyle ilgileniyorum ve idare bana tahtaların acelesi yok gibi bir cevap veriyor sizlerde durum nedir?

Teknoloji konusunda yaptiklarimiz sanal oldugu icin cidden ogretmenlerin gozune giremiyoruz yaptigimiz seylerin pek somut karsiligi yok tek basimiza okulda cabaliyoruz ama dise dokunmuyor okuldakilerin gozunde

Bu çok rahatsız edici benim branşım değil doğal olarak bir bilişim öğretmeni kadar etkin ol ayabilirim ama inanın çok çalışıp emek sarf ediyorum buna rağmen bu tarz hoş olmayan tavırlar beni rahatsız ediyor ki daha dönem başındayız böyle giderse 2.dönem başvuru yapmayacağım çalışan insanları çalışmaktan soğutan bir zihnşyetle uğraşmak zor geliyor genelleme yapmayayım ama hiç bir iş yapmayan idarecinin bu tavrına susmak zor ki bende susabilenlerden değilim Fatih projesine bu kadar önem verilirken çalışanların bu tarz muamele görmesi büyük çelişki

Geri