Fatih Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar
cuma günü okul yazı geldi 21.03.2016 ile 25.03.2016 arası 15:30 20:30
saatlerinde 19 kişilik liste geldi okulumuz öğretmenleri için içlerinde bende varım
bende daha önce 4.01.01.02.020 - Fatih Projesi - Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu nu uzaktan eğitim olarak aldım mebbistede işli durumda bunu almama gerek varmıdır ? hatta geçen hafta 4.01.01.02.017 - Fatih Projesi BTnin ve İnternetin Bilinçli ve Güvenli Kullanımı Kursu nuda bitirdim ama mebbise işli değil hala

not: normalde dersimiz12:00 da bitiyor

Yüz yüze eğitim devam ediyor arkadaşlar. Uzaktan eğitim alanlar katılmayacak diğerleri katılacak

mu_korkmaz' Alıntı:
Yüz yüze eğitim devam ediyor arkadaşlar. Uzaktan eğitim alanlar katılmayacak diğerleri katılacak
teşekkürler hocam kesin olarak almamıza gerek yok değilmi ona göre verecek hocayı arayıp söyleyeceğimde

hocam pardon benim uzaktan eğitim ile aldığım kursun adı şuymuş
4.01.01.02.028 - Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu

peki bugün başlayacak olan yüzyüze Fatih Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu na katılmam lazımmı sizce ?

Hocam yüzyüze Teknoloji kullanım kursu, uzaktan eğitim olarak etkileşimli sınıf yönetim kursunu almayanlara verilecek sadece. o da şuan hemen başlamaz zaten. iliniz farklı bir uygulama yapıyor anlaşılan.

ayscev' Alıntı:
Hocam yüzyüze Teknoloji kullanım kursu, uzaktan eğitim olarak etkileşimli sınıf yönetim kursunu almayanlara verilecek sadece. o da şuan hemen başlamaz zaten. iliniz farklı bir uygulama yapıyor anlaşılan.
teşekkürler hocam hocam kursu verecek öğreticiye ben bunu aldım ve benimle bir hoca daha var
sonradan sorun felan çıkmaz değilmi kesin bilgi

hocam benimde listede adım var ama gitmesem sorun çıkarırlarmı sonradan

arkadaşlar kursu verecek olan hoca benim bir bilgim yok ben yok yazarım sizi diyo bunla alakalıbilgiyi nerden öğrenebilirim mebbiste kursu resen alındı gözküyoruz

Ekli dosyalar

• asd.jpg
    asd.jpg
    68.5 KB · Görüntüleme: 1,186
hyalcin_61' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/fatih-projesi-f278/onemli-egitimde-teknoloji-kullanimi-kurslarinda-degisiklik-t150162.html

bu sayfada yazı 1 ve yazı 2 diye sayfalar burları oku gerekirse de dilekçeni yaz bu kadar. Benim verdiğim fatih kursunda da esy uzaktan eğitimini alan bir öğretmen vardı il koordinatörü gelmesine gerek yok dedi bende kursun sonunda ESY kursunu aldığı için kursa katılmadı diye not düştüm oldu bitti
teşekkürler hocam

Sevgili arkadaşlar, bu eğitimin evrakları var mı sizlerde? Bendekileri bulamıyorum, uzun zaman oldu. Tekrar eğitim vereceğim. Hazırda olan varsa paylaşabilir mi?

Geri