fatih projesi eğitmen listesi güncel hali

Kodla Büyü
İlçe eğiticinizle iletişime geçebilirsiniz. İlçe eğiticileriniz kurslara yetişebildiği oranda verecek eğer yetişemeyeceği bir oranda ise okul eğiticileri tarafından kurslar verilecek. Okul eğiticileri kurslardan ücret aldıkları için öncelik kurslardan ücret almayan ilçe eğiticilerinde. Üstelik şu anda 2.faz için güncelleme eğitimi almadıkları için kurslarda görev almalarıda mümkün değil okulda görev yapan Fatih eğitmeni arkadaşların.

FATİH Projesi - Eğitimde Teknoloji Kullanımı Eğitici Eğitimi Kursu tam olarak ne oluyor arkadaşlar?

hocam bu liste yeni güncellenmiş olan (Antropi'li) eğitimi almış olan eğitmenlerin listesi. eğer güncelleme eğitimi almadıysanız isminiz listede görünmez.

halilturkoglu' Alıntı:
hocam bu liste yeni güncellenmiş olan (Antropi'li) eğitimi almış olan eğitmenlerin listesi. eğer güncelleme eğitimi almadıysanız isminiz listede görünmez.

biz güncelleme eğitimine ressen mi alınacaz yoksa bizmi başvuruyoruz..

halilturkoglu' Alıntı:
antropi eğitimini aldım alan arkadaşlarından adı yok.. güncelleme eğitimi ile ilgili herhangi bir duyuru görmedik resen mi alındı acaba.. ismi yazan arkadaşlar il veya ilçelerde çalışan ebitefo öğretmen arkadaşlarımız.. sadece onlara yönelik bir eğitim mi yaptılar şimdilik..

Biz Gaziantepte 20 kişi bu Antropili eğitimi almıştık sadece il ve ilçe koordinatörlerinin adı var listede.

mekrel' Alıntı:
halilturkoglu' Alıntı:
antropi eğitimini aldım alan arkadaşlarından adı yok.. güncelleme eğitimi ile ilgili herhangi bir duyuru görmedik resen mi alındı acaba.. ismi yazan arkadaşlar il veya ilçelerde çalışan ebitefo öğretmen arkadaşlarımız.. sadece onlara yönelik bir eğitim mi yaptılar şimdilik..
Aynen hocam.
Güncelleme eğitimi ile ilgili daha bir bilgi yok

Bu güncelleme eğitimlerine bizler (eski listede eğitmen olanlar) ne zaman ve nasıl alınacağız acaba?

FATİH Projesi - Eğitimde Teknoloji Kullanımı Eğitici Eğitimi Kursu'na katılmak istiyorum. Alınacakların niteliklerinde bilişim teknolojileri öğretmeni, fatih projesi eğitimi almışlar diye bir ibare var. İlla eğitimi alanlar mı başvurabilecek?
Ben bilişim öğretmeniyim ve bu kursa katılmak istiyorum da..

İl ve ilçede görev yapan eğitici formatörler http://ues.eba.gov.tr üzerinden uzaktan eğitimle bu güncellemeyi aldılar. Diğer eğitmenler başvuru esaslı olarak alınacak denilmişti. Başvuruların nasıl veya nereye yapılacağı ile bir bilgim yok, şu aşamada.

Arkadaşlar güncelleme eğitimleri ile ilgili duyuru "eogrenim.meb.gov.tr" adresinde yayınlandı.

Güncelleme Eğitimleri (Uzaktan Eğitim)
Fatih Projesi Eğitmenlerine yönelik olarak "Fatih Projesi Eğitmen Eğitimi Güncelleme Kursu" yapılacaktır. Güncelleme eğitimlerine kursiyerler eğitmenlerimizin talepleri doğrultusunda res'en alınacaktır. Güncelleme eğitimleri Şubat ve mart aylarında birer adet olmak üzere 2 adet planlanmaktadır. Başvurular toplu olarak alınacak ve öncelikli ihtiyaç bulunan illerin eğitmenleri şubat ayındaki güncelleme kursuna alınacaklardır. Diğer eğitmenler mart ayı içerisinde yapılacak güncelleme kursuna alınacaktır. Şubat ayında yapılacak kurs için başlama tarihi 16 şubat olarak planlanmıştır. Bu tarih tahmini tarih olup daha sonra bilgilendirme yapılacaktır. Güncelleme kurslarına katılmak isteyen eğitmenlerimizin ekteki formu eksiksiz doldurup tarayarak il koordinatörlerine göndermeleri (il koordinatörlerinin adresleri btkoordinator**@meb.gov.tr ** = plaka kodu). İl koordinatörlerince de formlar tek bir pdf dosyasında birleştirilerek eğitim birimi e-postasına gönderilmesi gerekmektedir. Koordinatörlüklerden gelmeyen postalar dikkate alınmayacaktır. Formların 26 Ocak Pazartesi mesai bitimine kadar gönderilmesi gerekmektedir.

Güncelleme Basvuru_formu.doc

Eğitim Hizmetleri Koordinatörlüğü
Eğitim Teknolojileri ve Teknik Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
YEĞİTEK

http://eogrenim.meb.gov.tr/SitePages/giris.aspx

Fatih egitmenleri son listeyi nereden bulabiliriz arkadaşlar elinde olan varsa yükleyebilir mi

Geri