Fatih Projesi Kapsamında verilen Kurslar ekders?

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar geçen yıllarda Fatih Projesi kapsamında verilen Bilgisayar Kullanım kursu olsun Teknoloji Kullanım kursu olsun ek ders ödemesi yapılıyordu günlük 5 saat şimdi öyle birşey yokmuş diyor il koordinatörü doğru mudur bir yazı var mı bununla ilgili

İl yada İlçede görevlendirme çalışan Fatih Eğitmeni değilseniz verdiğiniz kurslardan ücret alabiliyorsunuz.
Hatta il-ilçede görevli olan Fatih Eğitmenleri bile mesai saatleri dışında yaptıkları kurslardan ücret alabiliyorlar..

kgunduz' Alıntı:
Arkadaşlar geçen yıllarda Fatih Projesi kapsamında verilen Bilgisayar Kullanım kursu olsun Teknoloji Kullanım kursu olsun ek ders ödemesi yapılıyordu günlük 5 saat şimdi öyle birşey yokmuş diyor il koordinatörü doğru mudur bir yazı var mı bununla ilgili

Hocam ödenmeyeceğine dair resmi yazının bir nüshasını isteyin.

Okuldaki ek ders ücretinizle beraber kurs ücretini de alıyorsunuz. Görevli izinli sayılıyorsunuz çünkü. Aksi olsa neden kurs vereyim ki ? Okulumda kalıp full ek dersimi alırım daha iyi.

İl ve ilçe formatörlerinin mesai saatleri içinde asli görevi olduğundan doalyı alamazlar. Ancak okullarda görevli BTR öğretmenleri ve diğer öğretmenler haftada 30 saati geçmemek koşuluyla alırlar.

Sayın Hocam,

mesai saatleri dışında vereceğiniz tüm kurslar ücret karşılığıdır. yoksa kim kurs vermek istesin.

İl yada ilçe koordinatörü ve diğer adıyla eğitme değilseniz okul eğitmeni iseniz alırsınız fakat daha geçen haftalarda yazı geldi ildeki tüm eğitmen arkadaşların adının yazılı oldugu bir listede , öncelikli olarak eğitimleri il ve ilçede sorumlu eğitmenler versin diye sebep te bundan dolayı bu arkadaşlar eğer boş iseler bu kursları onlar vermek zorunda yoksa okuldaki eğitmen arkadas eğitimlerden ücretini alır mesela ben alamıyorum

Benim görevlendirme yazım geldi. 28 saat ödenecek diye gözüküyor. Kursta 17-21 saatleri arasında bakalım haftaya salı başlayacağım.

bilalca' Alıntı:
Benim görevlendirme yazım geldi. 28 saat ödenecek diye gözüküyor. Kursta 17-21 saatleri arasında bakalım haftaya salı başlayacağım.
Sayın hocam,

kurs 30 saat olarak planlanmaktadır. 2 saat eksiğiniz var :roll:

aydınDr' Alıntı:
bilalca' Alıntı:
Sayın hocam,

kurs 30 saat olarak planlanmaktadır. 2 saat eksiğiniz var :roll:
2 saat il koordinatöründe gözüküyor. Galiba sunumun açılışını, tanıtımını o yapacak.

bilalca' Alıntı:

hocam benim ilk kursta da il koordinatörü iki saati kendine almış. Bunu ben de anlayamadım.

Nasıl yani ben seminer döneminde kurs verdim. Pazartesi başlayıp Cuma bitti. 15 seminerden, 30 da kurstan 45 saat alacak mıyım şimdi?

Kursu hizmet içi egitim olarak verdiginiz icin o süre de görevli izinli sayilmaktasiniz

Forumda bir cok arkadaş bu şekilde ucret aldığını dusunuyorum2

Ya önüne gelen konuşuyor bilip bilmeden yok efendim 40 saatten fazla olmaz falan! Allah aşkına bilmediğiniz konularda kesin konuşmayın. Hizmetiçi eğitim kursları o 40 saatten sayılmaz arkdaşım, bu ayrıca verilir. 40 saat girilen ders hafta içi veya dışı ders gorevidir. Hizmetiçi eğitim ayrı tutulur. Yani 30 + 18+ 10 ek ders alınabilir haftada. Hizmetiçi+haftaiçi full+ hafta sonu dyk....

Geri