Fatih projesi sinif yonetimi semineri uzaktan egitim

Kodla Büyü

timesgreen

Aktif Üye
Ben Sivasta gorev yapiyorum.Gecen hafta seminer doneminde okul mudurumuz ims.eba.gov.tr den uzaktan egitimle bu semineri farkonda olmadan aldi. Il milli egitim sitesinde il genelinde resen secilen 33 idareciye bu seminerin verildigi yaziyordu. Bu semineri ben de bir Bilisim Tekn ogretmeni olarak almak istedim.fakat hizmetici egitimlerin hepsi merkezi. Cocuk oldugu icin il disi cikamiyorum. Bu uzaktan egitimler varsa eger hizmetici numarasi nedir. Nasil basvuru yapabilirim. Bu seminerleri asil bizim almamiz gerekmez miydi.

Sayin hocam
Hizmet içi eğitim başvuru sayfasında uzaktan eğitim şeklinde yapılacak eğitimleri listeleyebilir kriterleri kendinize uygun olana başvuru yapabilirsiniz.
Iyi çalışmalar..

sağolsunlar bizi reddettiler... Öncelik bakanlıkta diye ....seneye... idarenizin aldığı seminer bu değildir.... Ağ alt yapı semineridir.....

Evet Ag alt yapi semineriydi. Simdi hatirladim.Fakat yine bu semineri bizim resen secilerek almamiz gerekirdi. Okul mudurlerinin degil. Cunku tamamen bizimle ilgili...

timesgreen' Alıntı:
Evet Ag alt yapi semineriydi. Simdi hatirladim.Fakat yine bu semineri bizim resen secilerek almamiz gerekirdi. Okul mudurlerinin degil. Cunku tamamen bizimle ilgili...
Hocam müdürler alt yapı teslim alma komisyonun başkanı oldukları için mecburen alacaklar.
Bt rehber öğretmenler, bilişim teknolojileri ogretmenleri bu semineri alsalar da , almasalar da bu işin içindeler ve komisyonda bulunacaklardır. Artık gerisini siz düşünün....

2016000341 numaralı seminer başladı mı arkadaşlar?

Geri