Fatih pys Arıza Kaydı?

Kodla Büyü

klebsiella

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba Fatih pys sorunlu olan tahtalar için açmış olduğumuz arıza kayıtlarına şu şekilde mesaj gelmiş.
Çözüm; çağrı sahibi kurum yetkilisi tarafından 5 gün içinde onaylanmamıştır. Sistem çağrı onayı otomatik olarak gerçekleştirilmiştir.
Son İşlem Tarihi/Durumu : 02.10.2024 03:39 | Çağrı Kapatıldı.

Bunu tam olarak anlayamadım.
Çağrının onaylanması için Müdüründe sisteme girip onay mı vermesi gerekiyor acaba?
Yoksa bu çağrı tamamen kapatıldı yeniden mi çağrı oluşturmam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam aynısı bizim de başımızda. Bugün sisteme girince 19 gün önce açtığım çağrıların kapatıldığını gördüm. Daha önce okula gelen elemanı aradım. Hocam onun kapalı olmasına bakmayın, çok fazla çağrı var dedi. Sizin okula geleceğiz dedi. Çok ihtimal vermiyorum ama inşaallah gelirler. Heralde ceza yememek için çağrıları kapatıyorlar.

Hocam aynısı bizim de başımızda. Bugün sisteme girince 19 gün önce açtığım çağrıların kapatıldığını gördüm. Daha önce okula gelen elemanı aradım. Hocam onun kapalı olmasına bakmayın, çok fazla çağrı var dedi. Sizin okula geleceğiz dedi. Çok ihtimal vermiyorum ama inşaallah gelirler. Heralde ceza yememek için çağrıları hoca
Hocam dediğiniz mantıklı gerçekten. Umarım kapanmamıştır çağrılarım o zaman yeniden mi çağrı açayım yoksa böyle kalsın mı anlamadım. Telefon numaraları zaten iptal artık çalışmıyor.

Hocam dediğiniz mantıklı gerçekten. Umarım kapanmamıştır çağrılarım o zaman yeniden mi çağrı açayım yoksa böyle kalsın mı anlamadım. Telefon numaraları zaten iptal artık çalışmıyor.
Hocam bana bir kaç hafta bekle, eğer gelemezsek yeniden çağrı açarsınız dedi. Bekleyeceğim bakalım.

81 ilçe 922 şehir. alınan ihale ve sonuç; aslında biz geldik ama sizi evde bulamadık. canım çok sıkılıyor....

Geri