fatih wifisi

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar merhablar fatih wifi şifresini değiştirebilme imkanım varmı acaba öğrenciler bir programla şifreyi kırmışlar yada wifi yi kapatma şamsım varmı acaba

WiFi şifresi internetteki var, değiştiremezsiniz, kapatma şansınız yok diye biliyorum

wifi şifresini biliyorlar hocam bir program la kırıyorlar şifreyi de almışlar wifi yi sinyallerini düsürebilirmiyim acaba sadece okul içinde çalışşsın okul mahhalle arasında bir okul olduğu için çoçuklar okuldan sonra bahçeye gelip giriyorlar geceye kadar

Yapabileceğiniz bir şey yok.
Tek şey öğrencilere girdiğiniz siteler yaptığınız işlemler MEB tarafından kayıt altına alınmaktadır diyerek daha düzgün işler yapmalarını sağlamak olacaktır. Sizin bir sorumluluğunuz yok.

hocam meb sertifikasını da kırıyorlar yani istedikleri siteye giriyorlar bu programı birde telefonlarına indirmişler öyle kullanıyorlar acaba ıp engellemesi gibi şeyler yapabilirmiyim yada site engeli gibi şeyler

O programı öğren burada paylaş hemen yasaklanır.

Yada akşam ap lerin baülu oldığu ethernetin güç fişini çek

Hocam AP'leri kaptamak gibi müdahaleler yasak. AP kapatınca, çalışmadığı için TürkTelekom'a arıza sinyali düşüyor.

wifi şifresini biliyorlar hocam bir program la kırıyorlar şifreyi de almışlar wifi yi sinyallerini düsürebilirmiyim acaba sadece okul içinde çalışşsın okul mahhalle arasında bir okul olduğu için çoçuklar okuldan sonra bahçeye gelip giriyorlar geceye kadar
Neden kapatmaya çalışıyorsunuz, ya da neden öğrenciler kullanmasın istiyorsunuz anlam veremiyorum. Bırakın girsinler. Neticede devlet her okul için binlerce lira fatura ödüyor her ay, bırakın bari birileri faydalansın. Daha az kullanılmış ya da daha çok kullanılmış ne çıkar. Haa diyorsanız ki öğrenciler sakıncalı işler yapabilirler internette, bu durum da sizi bağlamaz, çünkü internete müdahale etme şansınız yok. Yani ne kapatabilirsiniz, ne şifresini değiştirebilirsiniz. O yüzden sıkıntı yapacak bir şey yok bence.
Başta belirttiğim gibi, bırakın öğrenci faydalansın.

doğru haklısınızda benim fikrime görede öyle ama okuldakiler öyle düşünmediği için kullanılmasını istemiyor ondan sormuştum

doğru haklısınızda benim fikrime görede öyle ama okuldakiler öyle düşünmediği için kullanılmasını istemiyor ondan sormuştum
Siz burada yazılanları öğretmenlere ve okul idaresine anlayacakları dilde anlatın, kendiniz bu durumla ilgili tutanak hazırlayın (sorumluluğu üstünüzden atmanız için) imzalayın, ekleyin dosyanıza.. Yapacak bir şey yok.

Geri