Faz 1 Akıllı Tahta imajı arıyorum

Kodla Büyü

4vc1

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Bana en güncel haliyle faz 1 akıllı tahta imajı lazım. BTR olarak geçen dönem başladım. Okulumdaki faz.1 tahtaların bir kısmını kendi içerisinde bulunan sistem kurtarma ile (açışışta F8 yaparak) yeniden yükledim ancak bu işlem sonucunda temiz kurulum yapılmadığını, eski windows'un da windows.old ismiyle saklandığını gördüm. Ben tüm tahtalara temiz bir bir kurulum yapmak, C ve D sürücülerini sıfırlamak istiyorum. Windows 10 yükseltme yapmak istemiyorum, windows 7 kalacak şekilde en güncel imaj dosyasını nereden edinebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Hocam win7 il-ilçe koordinatöründen alabilirsiniz. ben nette bulamadım o yüzden w8 yaptım hepsini. illa w7 diyorsanız kendiniz sıfırdan bir kurulum yapabilirsiniz.

il koordinatörümüzün elinde yokmuş, diğer arkadaşlara yönlendirdi. Merkez ilçelerdeki arkadaşlardan durumu çözmeye çalışıyorum. Ayrıca win8 olunca lisanslama için ayrı bir işlem yapmak gerekiyor mu?

Eba’da var hocam ordan temin edebilirsiniz ya da bizim sitede de var.Hic bulamazsanız bana msj atın pazartesi okulda temiz Vestel imajı var size göndereyim

pazartesi bende win10 lşte kuracağım hocam. Eğer sistemden memnun kalırsam ben de win10 imaj atabilirim.

Hocam hic imaj aramakla ugrasmayin kendiniz win7 format atin driverlerini yukleyin imajinizi alin aramakla daha fazla zaman harcarsiniz

Geri