Faz 1 et, faz 2 win 8.1 imajı atsam çalışırmı?

Kodla Büyü

keyloger

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Faz 1 et, faz 2 win 8.1 imajı atsam çalışırmı? bi yorumda okumuştum işi yaradığını emin olmak istedim. Deneyen varmı?

Deneyince buraya yazarım. Kısmet olursa bugün başka okulda deneyeceğim de.. Şu anda Rufus çalışıyor..

Ben zamanında yapmıştım. Acronis ile imaj almıştım. Çalışıyor ama aşırı yavaş. Sonra tekrar win7 ye döndüm. Faz 1 için en iyisi orjinal win7 imajı.

hocam sistemler parçalar farklı sence çalışır mı ya da çalışır mı sorusunu değiştirelim stabil çalışır mı diyelim? bende faz 2 okulda görev yaptım bu gün komşu okulumuzdan faz 1 tahtalara image atmamı istediler yardım amaçlı btr leri yokmuş win7 image alıp ben atıcam. sorunları da şu win8.1 win 10 denediler hep stabil çalışmadı win7 istiyoruz diye resmen haykırdılar. bence faz 2 nin win8.1 ini bırak faz1 e uygun win8.1 bile stabil çalışmıyormuş demelerine göre ama yinede sen bilirsin kolay gelsin...

faz2 win8.1 i faz 1 et ye kuramadım, win klasörünü bulamıyor diye hata verdi, bende zoraki olarak faz1 win7 buldum vestel servisinden güç bela, onu kurdum. ama kendin win8 pro kurarsan olur.

Hata verdi. Olmadı. Biz de Hatay Ebitefo'dan aldığımız 2017 Şubat imajı vardı onu yükledik. Windows 7. Cuma günü öğlenden akşam 6ya kadar bugün de öğlenden saat 3'e kadar 22 tahtaya windows 7 yükledik.

Geri