faz 1 tahta için win7 imaj bulamıyorum

Kodla Büyü

esmed

Site Gezgini
değerli hocalarım faz1 etkileşimli tahta için windows 7 li imaj arıyorum ama hiç biryerde yok.Bütün başlıklara baktım.Bir ara win7li en güzel imaj diye bir paylaşım vardı ama artık yok.Mersin mem sayfasın bakıyorum ordada yok.Hiç bir link çalışmıyor.Zaten tahtaların çoğunluğuda usbleri kırık garantide bitmiş.Nerden bulabilirim?

illa hazır imaj olması şart mı? birine sıfırdan format atıp kendiniz imaj alsanız sanki daha güncel ve daha stabil olurmuş gibi?

her yer virüslü.Açıkçası kendi okulumda değil.Vaktim kısıtlı.Girdiğim sınıflarda ders işleyebilmek için istiyordum..Ama bulamayacağım gibi.
illa hazır imaj olması şart mı? birine sıfırdan format atıp kendiniz imaj alsanız sanki daha güncel ve daha stabil olurmuş gibi?

Benim geçen yıl aldığım imaj hard diskimde duruyor. Fakat programlar vs. güncel değil Eğer güncelleyip tekrar imaj alırsam buraya yükleyeceğim en kısa zamanda.

Aynı sorun bende de var arkadaşlar. Elinde Faz 1 Windows 7 professional yüklü imaj linki olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

win 10 isterseniz hocam, toplam boyut 6 gb;
faz1 win 10 hafifletilmiş sürüm kendi imajım. performansı iyi. denemek isterseniz ;
https://drive.google.com/open?id=0B6mzJvd3FN0USURPakJQZmNzZEk

acronis programı da içerisindedir.

hocam ben w7 kullanıyorum ama açılış kapanışlar çok yavaş geliyor bana. daha önce paylaşılan w10 imajı da denedim o daha da yavaştı. bunu denemeli miyim sizce. performans alamıyorum. bir de kurulumdan önce tüm partionları silsem ve tek işletim sistemi yapsam hızlanır mı acaba

hocam dene kesinlikle pişman olmaycaksın. İmaj toplamı 6 gb zaten

milkay hocam senin imajı nasıl yükleyeceğiz flasha direk atacağız mı anlatabilirsin acaba

hocam link içerisinde acronis de mevcut. içindeki acronis ile bootable usb oluşturup tib uzantılı dosyayı gösterin. yeterlidir.

hocam link içerisinde acronis de mevcut. içindeki acronis ile bootable usb oluşturup tib uzantılı dosyayı gösterin. yeterlidir.
hocan ilgine teşekkür eder biraz daha detaylı açıklama beklerim :)
bu imajda neler var yazar mısın birde nasıl tahtaya yükleyeceğiz az daha detaylı anlatır mısın?
iyi geceler
linkte dokunmatik direve gibi dosyalar mevcut onlarıda kullancaz mı?

Arkadaşlar vestel imajını kullanan oldu mu.. ben kurdum tel kullanıcı ile atıyor, sonrasinda doayalara yada denetim masası gibi yerlere girmede izin uyarısı veriyor. İzin isini nasil halledebiliriz. Dosya ozelliklerini dahi açamıyorum

hocam sadece imajı ve acronis i kullanacaksınız. her zaman dokunmatik sürücüleri bulamadığım için oraya attım.

Arkadaşlar vestel imajını kullanan oldu mu.. ben kurdum tel kullanıcı ile atıyor, sonrasinda doayalara yada denetim masası gibi yerlere girmede izin uyarısı veriyor. İzin isini nasil halledebiliriz. Dosya ozelliklerini dahi açamıyorum
Çalıştıra CMD yaz gelen komut istemciye şunu gir
net user administrator /active:yes
Ardından oturumu kapat Administrator hesabıyla oturum aç. Şifre vesdijm@n1453 ardından Administrator şifresini istediğin bir şifre ile değiştir. Artık yüklemek istediklerini bu hesapla yükleyebilir istediğin değişikliği yapabilirsin.

Çalıştıra CMD yaz gelen komut istemciye şunu gir
net user administrator /active:yes
Ardından oturumu kapat Administrator hesabıyla oturum aç. Şifre vesdijm@n1453 ardından Administrator şifresini istediğin bir şifre ile değiştir. Artık yüklemek istediklerini bu hesapla yükleyebilir istediğin değişikliği yapabilirsin.
sağolun hocam

Değerli arkadaşlar ben acil olarak FAZ1 tahtalar için WİN7 imaj (içinde e içeriklerinde bulunduğu e-kitap, video vb.)arıyorum. Elinde böyle bir imaj bulunan varsa yardımcı olabilir mi? teşekkürler

paylaşılan vestel win7 imajını denedim fakat e kitaplar yok bide kısıtlamalar var bide görüntüsü eski olduğu için yüklemekten vazgeçti

milkay hocam, paylaştığınız bağlantıda image görünmüyor? Güncelleme imkanınız var mı?

Geri