Faz 2 Et ve Net Support kullanımı

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okuldaki 35 tahtayı net support ile yönetmek istiyorum. Bir program kurulumu için sınıf sınıf gezmek çok yorucu. Bu konuda desteğinizi istiyorum.

Net supportu kurabilecegim program (lisans konusu önemli)

Bir de tahtalar win10 yüklü, teacher kısmını win7 yüklü bir laptoptan kontrol edebilir miyiz?

Bir kere student/teacher yüklemesi yapıp artık tek bir yerden işlemleri takip etmek istiyorum.

Hocam ben kullanıyorum tüm tahtalarda netsupport schooll kurulu, BT sınıfından hepsini izliyorum, dün tüm sınıflara diyabet videosu izlettim büyük rahatlık. Zaten tüm tahtalara win10 imajı atacaktım öncesinde netsupport öğrenciyi kurup imaj aldım sonra hepsine imaj attım. Bt sınıfıma da öğretmen konsolunu kurdum.

Hocam ben kullanıyorum tüm tahtalarda netsupport schooll kurulu, BT sınıfından hepsini izliyorum, dün tüm sınıflara diyabet videosu izlettim büyük rahatlık. Zaten tüm tahtalara win10 imajı atacaktım öncesinde netsupport öğrenciyi kurup imaj aldım sonra hepsine imaj attım. Bt sınıfıma da öğretmen konsolunu kurdum.

hocam mesleğe yeni başlamış birisiyim. net supportun kurulumu hakkında biraz bilgi verir misin? İnternette baktım biraz ama çok yüzeysel ve sözel anlatmışlar.

Geri