Faz 2 ET Yönetici Hesabı Çözemediğim Sorun

Kodla Büyü

ogretmenokan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Microsoft ofis 2016 kurmuştum yakalanınca kaldırdım office 2013 kuracağım ancak önceki kalıntı dosyaları silemiyorum yönetici izni istiyor.Yeni kurulumda yapmıyor yönetici izni gerekli diyor bir dosyaya. EBAAdmin le girdim , MEB US ile girdim tamamı standart kullanıcı bir türlü kullanıcı hesap türünü yönetici yapamadım.Çözüm önerirseniz sevinirim tahtalar officesiz kaldı

İllegal yol ile Office kullanmanızı tavsiye etmem.
Bahsettiğiniz imajı ben düzenledim ve yayınladım, ama bahsettiğiniz gibi bir yönetici sorunu yaşamadım.
Bu 2 Yönetici hesabıyla girdiğinizde hesaplar standart kullanıcı görünüyor doğru mu anladım?

İllegal yol ile Office kullanmanızı tavsiye etmem.
Bahsettiğiniz imajı ben düzenledim ve yayınladım, ama bahsettiğiniz gibi bir yönetici sorunu yaşamadım.
Bu 2 Yönetici hesabıyla girdiğinizde hesaplar standart kullanıcı görünüyor doğru mu anladım?

Evet her iki kullanıcı da standart gözüküyor

Denetim masası kullanıcı hesaplarında hesap türü stardart gözüküyor yöneticiye çentik koyunca hesap türünü değiştir ikonu pasifleşiyor

Şimdi aklıma geldi. Hesaplar zaten Yönetici, Siz değiştirmeye çalışınca standart kullanıcı tikli gelir, Yöneticiyi işaretleyince hesap zaten Yönetici olduğundan kaydet aktif olmaz. Aynı durumu farklı bilgisayarda deneyin Yönetici yapınca kaydet aktif olmaz.
Hesap Yönetici sizin sıkıntı farklı bir yerde ama nerde bilemiyorum

Şimdi aklıma geldi. Hesaplar zaten Yönetici, Siz değiştirmeye çalışınca standart kullanıcı tikli gelir, Yöneticiyi işaretleyince hesap zaten Yönetici olduğundan kaydet aktif olmaz. Aynı durumu farklı bilgisayarda deneyin Yönetici yapınca kaydet aktif olmaz.
Hesap Yönetici sizin sıkıntı farklı bir yerde ama nerde bilemiyorum
Program Files içerisinde office klasörü var silemiyorum dosyanın güvenlik ayarlarını değiştirdim gene silinmiyor.İsmini değiştirip masaüstüne taşıdım taşındı ama çöp kutusuna gitmiyor.Yeni ofis kurulurken bir dosyaya erişim için yönetici izni istiyor ve sonuç hüsran

Office kurulum dosyasını Yönetici olarak çalıştır diyerek açıp Ebaadmin şifresini girince de mi olmuyor?
Silinmeyen dosyalar için "Unlocker" adlı küçük bir program vardı onu indirip kullanın

Geri