Faz 2 Etkileşimli Tahta Windows 8.1 Etkinleştirme Sorunu

Kodla Büyü

Ergün1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bazı tahtalarda windows etkinleşmedi. "Bu ürün başka bir bilgisayarda kullanılıyor. Farklı bir anahtar deneyin." Diye uyarı veriyor. Microsoft Türkiye Destek Hattı'nı aradım. Yükleme kimliğini verdim. Onay kimliği verdiler. Onu da kabul etmedi. "Bu onay kimliği çalışmıyor. Başka bir tane deneyin." "Bu numara çalışmıyor. başka bir tane deneyin." Diye uyarı verdi. Tekrar microsoft desteği aradım. Başka bir şey yapamayız deyip 0800'lü bir teknik destek numarası verdiler. Oradaki arkadaşta bakanlıktan CD istememi tavsiye etti. Her ne kadar ürünümün orjinal olduğunu bakanlığın orjinal ürün anahtarının kabul edilmediğini söylesem de hat kesildi. Yardımcı olamadılar. Tehtada EBA'da yayınlanan orjinal 2. sürüm windows 8.1 yüklü ve hala etkinleşmedi. Ne yapabilirim acaba?

aynı sorun bende var. yeni atandığım okulda tahtalar hala win 8.1 ve etkinleştirilmemiş. etkinleştirmek istediğimde etkinleitirme olmuyor. biostan ürün key ini alıyorum onu da kabul etmiyor. telefonun internetinden denedim yine olmadı. bir tahtaya windows 10 imajı kurdum yine aynı.çözümü bilen var mı acaba.

20 tahtaya Win 8.1 orijinal imaj vardı onu yükledim içinden etkinleşmeyen olmadı meb interneti ile etkinleşti. İmajınız orijinal imaj ise sıkıntı olmaması lazım.

Win 8.1 Tahtalar etkinleşmiyor. Tahtalar etkinleşmeden kullanılırsa sorun olur mu?

crackleyin gitsin hocam benim tahtalarda aynı şekilde 8 de hiçbir şekilde etkinleşmedi Microsoft falan her yolu denedim en son adamlara, orjinal Windows u crackliyicem sayenizde dedim, tabi bu durum adamları bağlamaz. Sonra Windows 10 imaj attım etkinleşmedi sonra başka bir win10 imaj attım o etkinleşti.

Son düzenleme:
bios takı key alan küçük program var ,onla kodu alıp etkinlestir dediğimiz de oluyor,veya telefonla internetinizi paylastirin meb internetinde sıkıntı çıkarıyor bazen

Bir çok imaj denedim. Biostan key girdim. Telefonun interneti ile bağlandım. 25 tahtadan hiçbiri etkinlesmedi.

Bir çok imaj denedim. Biostan key girdim. Telefonun interneti ile bağlandım. 25 tahtadan hiçbiri etkinlesmedi.
Ne zamandır öyle kullanıyorsunuz. Uzun süreli kullanımda ders esnasında internete girmeme, dosya açmama vs sıkıntı oluyor mu etkin olmayınca.

Ne zamandır öyle kullanıyorsunuz. Uzun süreli kullanımda ders esnasında internete girmeme, dosya açmama vs sıkıntı oluyor mu etkin olmayınca.

Hocam ben bu okula yeni atandım. geldiğimde win 8.1 vardı ve hiçbiri etkin değildi. etkinleştirmeye çaılıştım olmadı. bir çok imaj denedim yine olmadı. şu anda win 10 imajı kurdum hepsine ve etkinleştirmeden kullanıyoruz şu anda. ilerde sorun çıkarmı bilmiyorum.

Geri