Faz 2 için Koruma Programı Önerisi

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar. faz 2 tahtalarımız mevcut geçen sene win8.1 imajın üzerine time freeze yükleyince kısır döngüye giriyordu. o yüzden farklı bir koruma programına ihtiyacım var. kullandığınız test ettiğiniz programları sürüm bilgisiyle birlikte paylaşır mısınız? malum vakit az kaldı deneme yanılmaya zaman yok

hocam boşver programı ayda bir 2 ayda bir sıfırla tahtaları kurtarma bölümünden. öğretmenler flashlarında saklasın bilgilerini

ne gibi problemler çıktı
hocam bir öğretmenin flaş belleği virüslü temizliyoruz her hafta geldiğinde tekrar virüs bulatırıyordu e.t. ye
öğrenci öğretmen herkes masaüstüne gereksiz klasör oluşturuyor video film yüklüyordu. bugün deepfreez yükledik İnşallah sıkıntı olmaz artık...

faz1 tahtayı sınırlı kullanıcı yaptım ve admin hesabından restore rx ücretsiz versiyonunu kurdum...şifresi yok, ama ihtiyaç da yok, yeniden başlatmaya da ihtiyaç yok, istediğim değişikliği yapıp, korumayı açıyorum... windows 7 de toolwiz e göre daha hızlı çalışıyor sistem.

27 tahta var 1-2 defa sorun çıkardı başlarken restore rx i geçemiyor, onun içinde home tuşuna basıp restore rx i kaldırıyorum, admin hesabının masaüstüne programın kurulumunu attım, oradan yeniden kuruyorum düzeliyor...

Geri