Faz-2 Tam/Sadece C Imaj - Windows 10 v1903 - Ekim 2019

Kodla Büyü
Sayın Hocam bu imajı ne ile nasıl boot ederiz flasha onuda bir zahmet anlatırmısınız? winsetupfromusb programını da yükler misiniz? Ayrıca boot ederken hangi seçenekten seçip boot edeceğiz? Clonezilla mı? Ben rufus ile yazdırdım yüklerken hata veriyor.

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.
bu uyarıyı alıyorum...hocam...

indirmek için drive kopyasını oluşturanlar linki paylaşabilir mi. ben drive kopya yapmaya çalışıyorum ancak hata veriyor

Güncelleştirmeleri tamamen kapatabiliyor muyuz time freze kuracağım günleştrime yaptığı için sürekli interneti kasıyor

Güncelleştirmeleri tamamen kapatabiliyor muyuz time freze kuracağım günleştrime yaptığı için sürekli interneti kasıyor
* Sistemi etkinleştirdikten sonra güncellemeleri kapatmak isteyenler için Yerel Disk D bölümündeki Araçlar klasöründe StopWinUpdates aracı yer almaktadır.

@doganytu hocam şu hatayı veriyor "Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz."
Başka linki var mı?

İmajı öğretmenler odasındaki tahtaya yükledim. Normal açılıyor Fişi çekip takınca resimdeki hatayı alıyorum. Neden acaba ve nasıl düzeltilir. Biosa girip yeniden başlatınca açılıyor. Fişi çekmezsem sıkıntı yok.

Ekli dosyalar

• IMG_20190917_113259.jpg
    IMG_20190917_113259.jpg
    93.7 KB · Görüntüleme: 219

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.
bu hatayı alıyorum yardımcı olurmusunuz?

bu uyarıyı alıyorum...hocam...
indirmek için drive kopyasını oluşturanlar linki paylaşabilir mi. ben drive kopya yapmaya çalışıyorum ancak hata veriyor
@doganytu hocam şu hatayı veriyor "Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz."
Başka linki var mı?

bu hatayı alıyorum yardımcı olurmusunuz?
Maalesef benden kaynaklı bir durum değil ve Google Drive'ın kendisi bu duruma neden oluyor. Fakat şu şekilde indiriliyor, adımları doğru yaparsanız:
https://www.technopat.net/sosyal/konu/coezuem-google-drive-kota-asildi.681738/

Okulun İnternetinden indirmeye çalışınca sıkıntı oldu. Kendi internetimle bağlanıp kopya çıkartarak halloluyor. Teşekkürler

Hocam sadece C yi sıfırlayan imaj paylaşacaktınız ne zaman müsait olursunuz o imajı bekliyorum merakla. Tahtalara onu kurayım diyorum.

Program çok büyük olduğu için herhangi bir durumda internet kesildiği zaman tekrar baştan başlamak gerekiyor. Bunu birkaç parçadan yükleyebilir misiniz? Boş yere iki defa yarıda kesildi.

Teşekkür ederim hocam, 15 akıllı tahtaya kurdum bugün, sorunsuz çalıştı. Yalnız atak programını kuramadım, admin hesabıyla olur diyor, nerde yanlış yapıyorum?

Hocam sadece C yi sıfırlayan imaj paylaşacaktınız ne zaman müsait olursunuz o imajı bekliyorum merakla. Tahtalara onu kurayım diyorum.
Hocam Windows 10 bugünlerde güncelleme alacak onu bekliyorum. Sadece C olan imajı biraz daha güncel bir şekilde oluşturmak istiyorum.
Teşekkür ederim hocam, 15 akıllı tahtaya kurdum bugün, sorunsuz çalıştı. Yalnız atak programını kuramadım, admin hesabıyla olur diyor, nerde yanlış yapıyorum?
Tahtada tek bir kullanıcı var ve o da yönetici yetkilidir zaten. Siz atak kurulum dosyasına sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırmalısınız.

Hocam Windows 10 bugünlerde güncelleme alacak onu bekliyorum. Sadece C olan imajı biraz daha güncel bir şekilde oluşturmak istiyorum.

Tahtada tek bir kullanıcı var ve o da yönetici yetkilidir zaten. Siz atak kurulum dosyasına sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştırmalısınız.

Ben de öyle düşündüm ama illa yönetici izni istedi, bi yerde de gördüm, atak win10 da sıkıntı yaratıyor diye, ekilit deneyeceğim yarın

Atak programının kurulumunu yaptım. Kurulum yapmadan önce Bilgisayarım-> Sağ Tık-> Yönet-> Kullanıcılar bölümünden administrator hesabını aktif hale getirdikten sonra yönetici hesabı ile girerek kurulum yapabiliyorsunuz.

Drive'ınızda dosyalar var ise gerekli olanları indirip hepsini silin. (Sildikten sonra belgeler çöp kutusuna taşınacaktır. Çöp kutusuna girip hepsini kalıcı olarak tekrar silin.) Ardından sağ tıklayıp kopyasını oluştur deyin. Böylece kopyası oluşacaktır. Onu indirebilirsiniz.

drive de kopya oluşturan arkadaşlar link paylaşırsa çok güzel olur. Drive çok dolu dosyalarımı yedeklemek baya sürecek. Özelden link atarsa oluşturan arkadaş ya da burada paylaşırsa çok sevinirim.

VGA 800X600
VGA 1024X768
VGA 640X480
KMS
...
hocam paylaşım için teşekkürler.
bu yazdıklarımdan hangisini seçmeliyim ne işe yarıyor. bu kısımı açıklayabilir misiniz?

Geri