FAZ 2 TAHTALARA ACROBAT YÜKLEYEMİYORUM

Kodla Büyü

alp8080

Üye
Arkadaşlar. Faz 2 tahtaya bir türlü acrobat yükleyemedim. flash a atıp çalıştır dediğimde hata veriyor ve flaşımdaki acrobat programını da siliyor. indir dediğimde dosyayı açamıyorum, acrobatın kendi sitesine girdiğimde indiriliyor diyor. 15 sn sonra hata msjı gönderiyor. bunu nerdeyse 5-6 tahtada ayrı ayrı denedim. olmadı. bilen var mı? yada fikri olan.

alp8080' Alıntı:
Arkadaşlar. Faz 2 tahtaya bir türlü acrobat yükleyemedim. flash a atıp çalıştır dediğimde hata veriyor ve flaşımdaki acrobat programını da siliyor. indir dediğimde dosyayı açamıyorum, acrobatın kendi sitesine girdiğimde indiriliyor diyor. 15 sn sonra hata msjı gönderiyor. bunu nerdeyse 5-6 tahtada ayrı ayrı denedim. olmadı. bilen var mı? yada fikri olan.

admin olarak giriş yapıp deneyin hocam...

flaş bellek üzerinden kurun...

not: faz2 üzerinde akrobat zaten kurulu bildiğim kadarı ile yanlışınız olmasın... kontrol ediniz..

Faz 2 de pdf reader isimli uygulama üzerine kurulu olarak geliyor. adobe reader (acrobat) kurulu değil. Google chrome üzerinden bir kaç defa deneyin. solda bize sorulan işletim sistemi, dil gibi seçenekleri değiştirmeyin. 11 sürümünü kurmak yerine dc yi de kurabilirsiniz.

Hocam ne gerek var, pdf dosyaları microsoft edge açıyor zaten, bence ekstra programa gerek yok

Hocam aynen adobe reader dc yi veya 11'i kurmaya çalıştığımda yarıda kesiliyor. antropideki kalemi de üzerinde kurulu olan programda kullanamıyoruz..Bunu kurmanın bir çaresi yok mu acaba bilen arkadaş varsa yardım lütfen

Geri